7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Malak Assaad

Årsinkomst: Kolla Malaks lön anonymt

Personnummer: 19770510- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 10 maj 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Malak Assaad

Förnamn: Malak

Tilltalsnamn: Malak

Efternamn: Assaad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-08-23

Gatuadress: Brohultsvägen 18

Postnummer: 254 65

Postort: Helsingborg

Distrikt: Filborna

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Malak

Malak Assaad är en kvinna på 49 år som bor på Brohultsvägen 18 i Helsingborg. Malaks bostad är en villa på 161 kvm . Där har hon bott i 7 år och 311 dagar sedan hon flyttade in den 23 augusti 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Malak

Informationen om Malak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Malak Assaad?

Vad tjänar Malak?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Malaks
Kreditstatus?

Nyfiken på Malaks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Brohultsvägen 18

Latitud: 56.070973   |   Longitud: 12.729828

Registrerat på adressen


Brohultsvägen 18
254 65 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Malak kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Malak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Malaks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 161 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Malak har inga bolagsengagemang


Mer om Malak


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 51 dagar)

Födelsedag

10 maj (en måndag om 314 dagar)

Födelsedatum

1977-05-10 (en tisdag för 17 948 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 314 dagar (en måndag)

Malak Assaad är en kvinna på 49 år som bor på Brohultsvägen 18 i Helsingborg. Malaks bostad är en villa på 161 kvm . Där har hon bott i 7 år och 311 dagar sedan hon flyttade in den 23 augusti 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Malaks postnummer, 254 65, är medelinkomsten 287 514 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,44 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Malak och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Malak ingår. Malaks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 244.

Malak bor tillsammans med Rizkallah Assaad. Han är en 49 årig man som flyttade in den 29 augusti 2019 och har bott där totalt 6 år och 305 dagar. Hon är gift med Rizkallah Assaad .

På Malaks nästa födelsedag fyller hon 50 år. Den inträffar om 314 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 314 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Malak har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Malak i Sverige Malak Chalabi i Eskilstuna, Malak Maachaoui i Skärholmen och Malak Borchalli i Malmö.

Informationen om Malak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Malak Assaad