7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Gudrun Charlotta Olofsgård

Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt

Personnummer: 19770511- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 11 maj 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 maj

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Gudrun Charlotta Olofsgård

Förnamn: Gudrun Charlotta

Tilltalsnamn: Charlotta

Efternamn: Olofsgård

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-09-23

Gatuadress: Trankärrsliden 28

Postnummer: 442 33

Postort: Kungälv

Församling: Kungälv-Ytterby församling (148201)

Kommun: Kungälv (1482)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charlotta

Charlotta Olofsgård är 49 år och bosatt på Trankärrsliden 28 i Kungälv. Hon bor i en villa på 87 kvm . Där har hon bott i 19 år och 288 dagar sedan hon flyttade in den 23 september 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charlotta Olofsgård?

Vad tjänar Charlotta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charlottas
Kreditstatus?

Nyfiken på Charlottas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Trankärrsliden 28

Latitud: 57.882125   |   Longitud: 11.992238

Registrerat på adressen


Trankärrsliden 28
442 33 Kungälv

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charlotta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charlottas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 87 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charlotta har inga bolagsengagemang


Mer om Charlotta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 58 dagar)

Födelsedag

11 maj (en tisdag om 307 dagar)

Födelsedatum

1977-05-11 (en onsdag för 17 955 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 307 dagar (en tisdag)

Charlotta Olofsgård är 49 år och bosatt på Trankärrsliden 28 i Kungälv. Hon bor i en villa på 87 kvm . Där har hon bott i 19 år och 288 dagar sedan hon flyttade in den 23 september 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 442 33, är medelinkomsten 404 652 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,91 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Charlotta bor tillsammans med 3 personer: Mårten Olofsgård , Olle Olofsgård , Lukas Olofsgård . Hon är gift med Mårten Olofsgård .

Charlotta fyller 50 år om 307 dagar och har namnsdag om 308 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 307 dagar (en tisdag).

Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.

Charlotta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charlotta Olofsgård