7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Per Olov Olmårs

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19770602- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 2 juni 1977

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Per Olov Olmårs

Förnamn: Per Olov

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Olmårs

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-09-07

Gatuadress: Godtemplarvägen 10

Postnummer: 827 35

Postort: Ljusdal

Församling: Ljusdal-Ramsjö församling (216101)

Kommun: Ljusdal (2161)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Olmårs är 49 år och bosatt på Godtemplarvägen 10 i Ljusdal. Han bor i en villa på 85 kvm . Där har han bott i 16 år och 296 dagar sedan han flyttade in den 7 september 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Olmårs?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Godtemplarvägen 10

Latitud: 61.824212   |   Longitud: 16.127969

Registrerat på adressen


Godtemplarvägen 10
827 35 Ljusdal

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Olmårs, Per Status Aktiv
Ansvarig Per Olov Olmårs (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Olov Olmårs (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
NORSK LUNDEHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-01-07 (7 år) Ägare Marie Berglund Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-01-07 (7 år) Marie Berglund Kolla lön direkt
SHIBA Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-03-05 (10 år) Ägare Marie Berglund Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-03-05 (10 år) Marie Berglund Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 85 kvm

Byggår: 1944

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ajon AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant, Vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant, Vice VD 0 2024 0 −0
Olmårs, Per Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 28 dagar)

Födelsedag

02 juni (en onsdag om 337 dagar)

Födelsedatum

1977-06-02 (en torsdag för 17 925 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 337 dagar (en onsdag)

Per Olmårs är 49 år och bosatt på Godtemplarvägen 10 i Ljusdal. Han bor i en villa på 85 kvm . Där har han bott i 16 år och 296 dagar sedan han flyttade in den 7 september 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 827 35, är medelinkomsten 362 695 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,30 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Per ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Per bor tillsammans med Marie Berglund. Hon har bott på Godtemplarvägen 10 i totalt 10 år och 149 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 februari 2016. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är inte gift.

Per fyller 50 år om 337 dagar och har namnsdag om 32 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 337 dagar (en onsdag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har 2 bolagsengagemang ( Ajon AB och Olmårs, Per ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Olmårs