7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Ildiko Renata Madru
Årsinkomst: Kolla Renatas lön anonymt
Personnummer: 19770604-
Ålder: 49 år
Födelsedag: 4 juni 1977
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Ildiko Renata Madru
Förnamn: Ildiko Renata
Tilltalsnamn: Renata
Efternamn: Madru
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-11-30
Gatuadress: Lupinvägen 66
Postnummer: 261 73
Postort: Häljarp
Församling: Häljarps församling (128204)
Kommun: Landskrona (1282)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Renata
Renata Madru är en 49 årig kvinna och bosatt på Lupinvägen 66 i Häljarp. Hennes bostad är ett kedjehus på 164 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 november 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 208 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Renata
Informationen om Renata kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lupinvägen 66
Registrerat på adressen
261 73 Häljarp
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Renata kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Renata hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Renatas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 164 kvm
Byggår: 1978
Bolagsengagemang | 0 st
Renata har inga bolagsengagemang
Mer om Renata
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
49 år (och 22 dagar)
Födelsedag
04 juni (en fredag om 343 dagar)
Födelsedatum
1977-06-04 (en lördag för 17 919 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 343 dagar (en fredag)
Renata Madru är en 49 årig kvinna och bosatt på Lupinvägen 66 i Häljarp. Hennes bostad är ett kedjehus på 164 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 november 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 208 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Renatas bostadsområde, på postnummer 261 73, är 380 681 kr per år och 3,87 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Renatas ingår. Renatas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 97.
Renata bor tillsammans med 3 personer: Etiénne Madru , Csaba Madru , William Madru . Renata är gift med Csaba Madru .
Renatas nästa födelsedag är om 343 dagar då hon fyller 50 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 343 dagar (en fredag).
Renata har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Renata i Sverige Renata Chlumska i Jönköping, Renata Kornacka i Örby och Renata Albertsson i Ystad.
Informationen om Renata kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Renata Madru
Var bor Renata?
Hur gammal är Renata?
Renata Madru är 49 år gammal och föddes den 4 juni 1977. Hon fyller 50 år den 4 juni.
Har Renata några bolagsengagemang?
Renata har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Renata några fordon?
Är Renata gift?
Renata är gift med Csaba Madru.
Vilket telefonnummer har Renata?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Renata.
Vilket stjärntecken har Renata?
Renata har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Renata folkbokförd?
Renata Madru är folkbokförd i Landskrona kommun.
Vilket län tillhör Renata?
Renata Madru tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Renata?
Renata Madru tillhör Häljarps församling.