7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Sirikorn Boothichak

Årsinkomst: Kolla Sirikorns lön anonymt

Personnummer: 19770609- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 9 juni 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sirikorn Boothichak

Förnamn: Sirikorn

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Boothichak

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-04-02

Gatuadress: Hotellgatan 52

Postnummer: 664 30

Postort: Grums

Distrikt: Grums

Församling: Grums församling (176401)

Kommun: Grums (1764)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sirikorn Boothichak är en kvinna på 49 år som bor på Hotellgatan 52 i Grums. bostad är en villa på 80 kvm . Där har hon bott i 12 år och 109 dagar sedan hon flyttade in den 2 april 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sirikorn Boothichak?

Vad tjänar Sirikorn?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sirikorns
Kreditstatus?

Nyfiken på Sirikorns Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hotellgatan 52

Latitud: 59.350433   |   Longitud: 13.103812

Registrerat på adressen


Hotellgatan 52
664 30 Grums

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
GRUMS FOTOKLUBB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sirikorn kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sirikorn hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sirikorns bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sirikorn har inga bolagsengagemang


Mer om Sirikorn


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 41 dagar)

Födelsedag

09 juni (en onsdag om 324 dagar)

Födelsedatum

1977-06-09 (en torsdag för 17 938 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 324 dagar (en onsdag)

Sirikorn Boothichak är en kvinna på 49 år som bor på Hotellgatan 52 i Grums. bostad är en villa på 80 kvm . Där har hon bott i 12 år och 109 dagar sedan hon flyttade in den 2 april 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Sirikorns postnummer, 664 30, är medelinkomsten 262 605 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,29 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sirikorn och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Grums där Sirikorn ingår. Sirikorns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Sirikorn bor tillsammans med Andreas Carlsson. Han är en 48 årig man som flyttade in den 1 januari 2007 och har bott där totalt 19 år och 200 dagar. Hon är gift med Andreas Carlsson .

På Sirikorns nästa födelsedag fyller hon 50 år. Den inträffar om 324 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 324 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Sirikorn har inga bolagsengagemang.

Informationen om Sirikorn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sirikorn Boothichak