7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Samer Salemsson
Årsinkomst: Kolla Samers lön anonymt
Personnummer: 19770704-
Ålder: 49 år
Födelsedag: 4 juli 1977
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Samer Salemsson
Förnamn: Samer
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Salemsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-07-01
Gatuadress: Sockerallén 2 A lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 245 30
Postort: Staffanstorp
Distrikt: Staffanstorp
Församling: S:t Staffans församling (123013)
Kommun: Staffanstorp (1230)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Samer Salemsson är en 49 årig man och bosatt på Sockerallén 2 A lgh 1001 i Staffanstorp. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 26 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sockerallén 2 A lgh 1001
Registrerat på adressen
245 30 Staffanstorp
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Samer Salemsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Samer Salemsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Samer kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Samer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Samers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 43 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Samer
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
49 år (och 23 dagar)
Födelsedag
04 juli (en söndag om 342 dagar)
Födelsedatum
1977-07-04 (en måndag för 17 920 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 342 dagar (en söndag)
Samer Salemsson är en 49 årig man och bosatt på Sockerallén 2 A lgh 1001 i Staffanstorp. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 26 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Samers bostadsområde, på postnummer 245 30, är 349 131 kr per år och 5,79 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Samers ingår. Samers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Samer bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Samer är inte gift.
Samers nästa födelsedag är om 342 dagar då han fyller 50 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 342 dagar (en söndag).
Samer har 1 bolagsengagemang (
Salemsson, Samer
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samer i Sverige Samer Younes i Storvreta, Samer Alhatshami och Samer Zbala i Södertälje.
Informationen om Samer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Samer Salemsson
Var bor Samer?
Hur gammal är Samer?
Samer Salemsson är 49 år gammal och föddes den 4 juli 1977. Han fyller 50 år den 4 juli.
Har Samer några bolagsengagemang?
Samer har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Salemsson, Samer . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Samer några fordon?
Är Samer gift?
Samer är inte gift.
Vilket telefonnummer har Samer?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Samer.
Vilket stjärntecken har Samer?
Samer har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Samer folkbokförd?
Samer Salemsson är folkbokförd i Staffanstorp kommun.
Vilket län tillhör Samer?
Samer Salemsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Samer?
Samer Salemsson tillhör S:t Staffans församling.