7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Axel Jonas Rickard Svensson

Årsinkomst: Kolla Jonas lön anonymt

Personnummer: 19770709- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 9 juli 1977

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Axel Jonas Rickard Svensson

Förnamn: Axel Jonas Rickard

Tilltalsnamn: Jonas

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-01-01

Gatuadress: Solrosvägen 18

Postnummer: 372 31

Postort: Ronneby

Distrikt: Ronneby

Församling: Ronneby församling (108101)

Kommun: Ronneby (1081)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jonas

Jonas Svensson är en man på 49 år som bor på Solrosvägen 18 i Ronneby. Jonas bostad är en villa på 100 kvm . Där har han bott i 23 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jonas

Informationen om Jonas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jonas Svensson?

Vad tjänar Jonas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jonas
Kreditstatus?

Nyfiken på Jonas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Solrosvägen 18

Latitud: 56.225464   |   Longitud: 15.271384

Registrerat på adressen


Solrosvägen 18
372 31 Ronneby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jonas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jonas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jonas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jonas har inga bolagsengagemang


Mer om Jonas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år

Födelsedag

09 juli (idag)

Födelsedatum

1977-07-09 (en lördag för 17 897 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år (en fredag)

Jonas Svensson är en man på 49 år som bor på Solrosvägen 18 i Ronneby. Jonas bostad är en villa på 100 kvm . Där har han bott i 23 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jonas postnummer, 372 31, är medelinkomsten 337 883 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jonas och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Jonas ingår. Jonas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Jonas bor tillsammans med Emelie Johansson. Hon är en 40 årig kvinna som flyttade in den 7 november 2006 och har bott där totalt 19 år och 244 dagar. Han är gift med Emelie Johansson .

På Jonas nästa födelsedag fyller han 49 år. Den inträffar idag. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 263 dagar.

Namnet Jonas är 'Grekisk form av det hebreiska namnet Jona ’duva’, eller kortform av Johannes'.

Jonas har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonas i Sverige Jonas von Essen i Alingsås, Jonas Källqvist i Kinna och Jonas Fagerström i Torslanda.

Informationen om Jonas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jonas Svensson