7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Fitim Hasani
Årsinkomst: Kolla Fitims lön anonymt
Personnummer: 19770905-
Ålder: 48 år
Födelsedag: 5 september 1977
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Fitim Hasani
Förnamn: Fitim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hasani
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-06-02
Gatuadress: Lupinvägen 2
Postnummer: 291 62
Postort: Kristianstad
Distrikt: Norra Åsum
Församling: Norra Åsums församling (129002)
Kommun: Kristianstad (1290)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Fitim Hasani är en 48 årig man bosatt i Kristianstad kommun. Han bor i en villa på 105 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 22 dagar sedan 2 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lupinvägen 2
Registrerat på adressen
291 62 Kristianstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Fitim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Fitim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Fitims bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 105 kvm
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 0 st
Fitim har inga bolagsengagemang
Mer om Fitim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
48 år (och 292 dagar)
Födelsedag
05 september (en lördag om 73 dagar)
Födelsedatum
1977-09-05 (en måndag för 17 824 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 1 år och 73 dagar (en söndag)
Fitim Hasani är en 48 årig man bosatt i Kristianstad kommun. Han bor i en villa på 105 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 22 dagar sedan 2 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Fitims bostadsområde, på postnummer 291 62, har 2,30 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 365 973 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Fitims ingår. Fitims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 95.
Fitim bor tillsammans med en 41 årig kvinna vid namn Valbone Hasani. Hon registrerades på adressen den 2 juni 2025, och har bott där totalt 1 år och 22 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Fitims födelsedag ska du gratulera honom om 73 dagar då han fyller 49 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 73 dagar (en söndag).
Fitim har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Fitim i Sverige det senaste kvartalet är Fitim Lushtak i Glumslöv, Fitim Zeneli i Höör och Fitim Krasniqi i Eksjö.
Informationen om Fitim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Fitim Hasani
Var bor Fitim?
Hur gammal är Fitim?
Fitim Hasani är 48 år gammal och föddes den 5 september 1977. Han fyller 49 år den 5 september.
Har Fitim några bolagsengagemang?
Fitim har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Fitim några fordon?
Är Fitim gift?
Fitim är inte gift.
Vilket telefonnummer har Fitim?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Fitim.
Vilket stjärntecken har Fitim?
Fitim har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Fitim folkbokförd?
Fitim Hasani är folkbokförd i Kristianstad kommun.
Vilket län tillhör Fitim?
Fitim Hasani tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Fitim?
Fitim Hasani tillhör Norra Åsums församling.