7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Goran Ahmad Lalo

Årsinkomst: Kolla Gorans lön anonymt

Personnummer: 19770913- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 13 september 1977

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Goran Ahmad Lalo

Förnamn: Goran Ahmad

Tilltalsnamn: Goran

Efternamn: Lalo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-08-01

Gatuadress: Vretlundavägen 66

Postnummer: 731 33

Postort: Köping

Distrikt: Köping

Församling: Köpingsbygdens församling (198301)

Kommun: Köping (1983)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Goran

Goran Lalo är en 48 årig man och bosatt på Vretlundavägen 66 i Köping. Hans bostad är ett kedjehus på 152 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 augusti 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 333 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Goran

Informationen om Goran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Goran Lalo?

Vad tjänar Goran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gorans
Kreditstatus?

Nyfiken på Gorans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vretlundavägen 66

Latitud: 59.519167   |   Longitud: 15.976124

Registrerat på adressen


Vretlundavägen 66
731 33 Köping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Goran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Goran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gorans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 152 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Goran har inga bolagsengagemang


Mer om Goran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 290 dagar)

Födelsedag

13 september (en söndag om 75 dagar)

Födelsedatum

1977-09-13 (en tisdag för 17 822 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 75 dagar (en måndag)

Goran Lalo är en 48 årig man och bosatt på Vretlundavägen 66 i Köping. Hans bostad är ett kedjehus på 152 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 augusti 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 333 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Gorans bostadsområde, på postnummer 731 33, är 283 926 kr per år och 13,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Köping där Gorans ingår. Gorans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Goran bor tillsammans med 3 personer: Robin Lalo , Rojin Lalo , Hero Sarbaz Kako . Goran är gift med Hero Sarbaz Kako .

Gorans nästa födelsedag är om 75 dagar då han fyller 49 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 75 dagar (en måndag).

Goran har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Goran i Sverige Goran Marinkovic i Göteborg, Goran Sami i Kungälv och Goran Kreca i Hägersten.

Informationen om Goran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Goran Lalo