7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Frederick William Moran
Årsinkomst: Kolla Frederick Williams lön anonymt
Personnummer: 19770914-
Ålder: 48 år
Födelsedag: 14 september 1977
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 6 april
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Frederick William Moran
Förnamn: Frederick William
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Moran
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-12-01
Gatuadress: Furudalsvägen 10
Postnummer: 137 34
Postort: Västerhaninge
Distrikt: Västerhaninge
Församling: Västerhaninge-Muskö församling (013606)
Kommun: Haninge (0136)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Frederick William Moran är en 48 årig man och bosatt på Furudalsvägen 10 i Västerhaninge. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 216 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Furudalsvägen 10
Registrerat på adressen
137 34 Västerhaninge
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Frederick William Moran (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Frederick William Moran (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Frederick William kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Frederick William hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Frederick Williams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 120 kvm
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Frederick William
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
48 år (och 294 dagar)
Födelsedag
14 september (en måndag om 71 dagar)
Födelsedatum
1977-09-14 (en onsdag för 17 826 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 1 år och 71 dagar (en tisdag)
Frederick William Moran är en 48 årig man och bosatt på Furudalsvägen 10 i Västerhaninge. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 216 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Frederick Williams bostadsområde, på postnummer 137 34, är 345 324 kr per år och 7,12 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Haninge där Frederick Williams ingår. Frederick Williams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.
Frederick William bor tillsammans med 2 personer: Anna-Lee Markstedt , Tierna O'Dwyer . Frederick William är inte gift.
Frederick Williams nästa födelsedag är om 71 dagar då han fyller 49 år. Hans namnsdag är om 275 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 71 dagar (en tisdag).
Frederick William har 1 bolagsengagemang (
Moran, Frederick William
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Frederick William i Sverige Frederick Offrein i Lidingö, William Falk i Borås och William Sundman Sääf i Stockholm.
Informationen om Frederick William kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Frederick William Moran
Var bor Frederick William?
Hur gammal är Frederick William?
Frederick William Moran är 48 år gammal och föddes den 14 september 1977. Han fyller 49 år den 14 september.
Har Frederick William några bolagsengagemang?
Frederick William har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Moran, Frederick William . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Frederick William några fordon?
Är Frederick William gift?
Frederick William är inte gift.
Vilket telefonnummer har Frederick William?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Frederick William.
Vilket stjärntecken har Frederick William?
Frederick William har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Frederick William folkbokförd?
Frederick William Moran är folkbokförd i Haninge kommun.
Vilket län tillhör Frederick William?
Frederick William Moran tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Frederick William?
Frederick William Moran tillhör Västerhaninge-Muskö församling.