8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-05
Ann-Charlott Veronica Solheim
Årsinkomst: Kolla Ann-Charlotts lön anonymt
Personnummer: 19770923-
Ålder: 49 år
Födelsedag: 23 september 1977
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ann-Charlott Veronica Solheim
Förnamn: Ann-Charlott Veronica
Tilltalsnamn: Ann-Charlott
Efternamn: Solheim
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-08-26
Gatuadress: Husbondängen 101
Postnummer: 736 93
Postort: Kungsör
Församling: Kungsörs församling (196001)
Kommun: Kungsör (1960)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ann-Charlott
Ann-Charlott Solheim är en 49 årig kvinna och bosatt på Husbondängen 101 i Kungsör. Hennes bostad är ett lantbruk på 140 kvm . Hon flyttade in på adressen den 26 augusti 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 71 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Charlott
Informationen om Ann-Charlott kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Husbondängen 101
Registrerat på adressen
736 93 Kungsör
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2017-12-24 (8 år) Ägare Ann-Charlott Solheim Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-12-24 (8 år) | Ann-Charlott Solheim | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Henrik Solheim Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | Henrik Solheim | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ann-Charlott kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Charlott hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ann-Charlotts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 140 kvm
Byggår: 1916
Bolagsengagemang | 0 st
Ann-Charlott har inga bolagsengagemang
Mer om Ann-Charlott
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
49 år (och 43 dagar)
Födelsedag
23 september (en torsdag om 322 dagar)
Födelsedatum
1977-09-23 (en fredag för 17 940 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 322 dagar (en torsdag)
Ann-Charlott Solheim är en 49 årig kvinna och bosatt på Husbondängen 101 i Kungsör. Hennes bostad är ett lantbruk på 140 kvm . Hon flyttade in på adressen den 26 augusti 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 71 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ann-Charlotts bostadsområde, på postnummer 736 93, är 450 955 kr per år och 4,12 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsör där Ann-Charlotts ingår. Ann-Charlotts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Ann-Charlott bor tillsammans med 2 personer: Alvin Solheim , Henrik Solheim . Det finns också 2 hundar i bostaden. Ann-Charlott är gift med Henrik Solheim .
Ann-Charlotts nästa födelsedag är om 322 dagar då hon fyller 50 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 57 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 322 dagar (en torsdag).
Ann-Charlott har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Charlott i Sverige Ann-Charlott Gustafsson i Uddevalla, Ann-Charlott Daher i Ystad och Ann-Charlott Mankell i Halmstad.
Informationen om Ann-Charlott kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ann-Charlott Solheim
Var bor Ann-Charlott?
Hur gammal är Ann-Charlott?
Ann-Charlott Solheim är 49 år gammal och föddes den 23 september 1977. Hon fyller 50 år den 23 september.
Har Ann-Charlott några bolagsengagemang?
Ann-Charlott har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ann-Charlott några fordon?
Är Ann-Charlott gift?
Ann-Charlott är gift med Henrik Solheim.
Vilket telefonnummer har Ann-Charlott?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ann-Charlott.
Vilket stjärntecken har Ann-Charlott?
Ann-Charlott har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Ann-Charlott folkbokförd?
Ann-Charlott Solheim är folkbokförd i Kungsör kommun.
Vilket län tillhör Ann-Charlott?
Ann-Charlott Solheim tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Ann-Charlott?
Ann-Charlott Solheim tillhör Kungsörs församling.