8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-24

Per Eric Häll

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19770926- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 26 september 1977

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Per Eric Häll

Förnamn: Per Eric

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Häll

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-08-01

Gatuadress: Koltrastvägen 13

Postnummer: 613 37

Postort: Oxelösund

Distrikt: Oxelösund

Församling: Oxelösunds församling (048101)

Kommun: Oxelösund (0481)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Häll är en 49 årig man bosatt i Oxelösund kommun. Han bor i en villa på 147 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 84 dagar sedan 1 augusti 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Häll?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Koltrastvägen 13

Latitud: 58.675494   |   Longitud: 17.034516

Registrerat på adressen


Koltrastvägen 13
613 37 Oxelösund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 147 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Per har inga bolagsengagemang


Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 28 dagar)

Födelsedag

26 september (en söndag om 337 dagar)

Födelsedatum

1977-09-26 (en måndag för 17 925 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 337 dagar (en söndag)

Per Häll är en 49 årig man bosatt i Oxelösund kommun. Han bor i en villa på 147 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 84 dagar sedan 1 augusti 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Pers bostadsområde, på postnummer 613 37, har 2,36 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 415 497 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Oxelösund där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Per bor tillsammans med en 46 årig kvinna vid namn Elisabeth Häll. Hon registrerades på adressen den 1 augusti 2011, och har bott där totalt 15 år och 84 dagar. Han är gift med Elisabeth Häll .

Vill du fira Pers födelsedag ska du gratulera honom om 337 dagar då han fyller 50 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 281 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 337 dagar (en söndag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Per i Sverige det senaste kvartalet är Per Gessle i Halmstad, Per Morberg i Sparreholm och Per Berglund i Stockholm.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Häll