7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Naveed Mustafa
Årsinkomst: Kolla Naveeds lön anonymt
Personnummer: 19771007-
Ålder: 48 år
Födelsedag: 7 oktober 1977
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Naveed Mustafa
Förnamn: Naveed
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mustafa
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-03-27
Gatuadress: Norrbackavägen 39 E bv
Postnummer: 195 45
Postort: Märsta
Distrikt: Husby-Ärlinghundra och Odensala
Församling: Husby-Ärlinghundra församling (019106)
Kommun: Sigtuna (0191)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Naveed Mustafa är 48 år gammal och bor på Norrbackavägen 39 E bv i Märsta. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 3 år och 97 dagar sedan han flyttade in den 27 mars 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Norrbackavägen 39 E bv
Registrerat på adressen
195 45 Märsta
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Naveed kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Naveed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Naveeds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 77 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Naveed
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
48 år (och 268 dagar)
Födelsedag
07 oktober (en onsdag om 97 dagar)
Födelsedatum
1977-10-07 (en fredag för 17 800 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 1 år och 97 dagar (en torsdag)
Naveed Mustafa är 48 år gammal och bor på Norrbackavägen 39 E bv i Märsta. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 3 år och 97 dagar sedan han flyttade in den 27 mars 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 195 45, som är Naveeds bostadsområde, är medelinkomsten 272 734 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,50 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Naveeds ingår. Naveeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 68.
Naveed bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Naveed är gift med Syeda Nadia Naveed .
Naveed har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 97 dagar då han fyller 49 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 97 dagar (en torsdag).
Naveed har 1 bolagsengagemang (
Kashmir Mini Shop
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naveed i Sverige Naveed Rahman i Stockholm, Naveed Syed i Brämhult och Naveed Malik i Huddinge.
Informationen om Naveed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Naveed Mustafa
Var bor Naveed?
Hur gammal är Naveed?
Naveed Mustafa är 48 år gammal och föddes den 7 oktober 1977. Han fyller 49 år den 7 oktober.
Har Naveed några bolagsengagemang?
Naveed har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Kashmir Mini Shop . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Naveed några fordon?
Är Naveed gift?
Naveed är gift med Syeda Nadia Naveed.
Vilket telefonnummer har Naveed?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Naveed.
Vilket stjärntecken har Naveed?
Naveed har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Naveed folkbokförd?
Naveed Mustafa är folkbokförd i Sigtuna kommun.
Vilket län tillhör Naveed?
Naveed Mustafa tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Naveed?
Naveed Mustafa tillhör Husby-Ärlinghundra församling.