7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Sukanya Suthon

Årsinkomst: Kolla Sukanyas lön anonymt

Personnummer: 19771007- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 7 oktober 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Sukanya Suthon

Förnamn: Sukanya

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Suthon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-15

Gatuadress: Stenhuggaregatan 12

Postnummer: 462 69

Postort: Frändefors

Distrikt: Frändefors

Församling: Frändefors församling (148706)

Kommun: Vänersborg (1487)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sukanya Suthon är 48 år gammal och bor på Stenhuggaregatan 12 i Frändefors. Hennes bostad är en villa på 98 kvm . Där har hon bott i 1 år och 47 dagar sedan hon flyttade in den 15 maj 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sukanya Suthon?

Vad tjänar Sukanya?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sukanyas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sukanyas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenhuggaregatan 12

Latitud: 58.499182   |   Longitud: 12.283325

Registrerat på adressen


Stenhuggaregatan 12
462 69 Frändefors

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
FREDRIKSSON, TORBJÖRN Status Aktiv
Ansvarig Stig Torbjörn Fredriksson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Stig Torbjörn Fredriksson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sukanya kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sukanya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sukanyas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 98 kvm

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sukanya har inga bolagsengagemang


Mer om Sukanya


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 267 dagar)

Födelsedag

07 oktober (en onsdag om 98 dagar)

Födelsedatum

1977-10-07 (en fredag för 17 799 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 98 dagar (en torsdag)

Sukanya Suthon är 48 år gammal och bor på Stenhuggaregatan 12 i Frändefors. Hennes bostad är en villa på 98 kvm . Där har hon bott i 1 år och 47 dagar sedan hon flyttade in den 15 maj 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 462 69, som är Sukanyas bostadsområde, är medelinkomsten 325 985 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,79 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Sukanyas ingår. Sukanyas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 68.

Sukanya delar bostaden med Torbjörn Fredriksson, en 63 årig man. Han flyttade in den 17 april 2001 och har bott där totalt 25 år och 75 dagar. Sukanya är inte gift.

Sukanya har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 98 dagar då hon fyller 49 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 98 dagar (en torsdag).

Sukanya har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sukanya i Sverige Sukanya Norman i Avesta, Sukanya Somsong i Kolmården och Sukanya Stål i Helsingborg.

Informationen om Sukanya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sukanya Suthon