NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-23
Jacek Adrian Brzezinski
Personnummer: 19771026-
Ålder: 48 år
Födelsedag: 26 oktober 1977
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 4 mars
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Jacek Adrian Brzezinski
Förnamn: Jacek Adrian
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Brzezinski
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-08-16
Gatuadress: Bytorpsgatan 5
Postnummer: 516 93
Postort: Rångedala
Distrikt: Rångedala
Församling: Toarps församling (149006)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jacek Adrian Brzezinski är en 48 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en villa på 92 kvm . Där har han bott i sammanlagt 38 dagar sedan 16 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bytorpsgatan 5
Registrerat på adressen
516 93 Rångedala
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jacek Adrian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jacek Adrian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jacek Adrians bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 92 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Jacek Adrian har inga bolagsengagemang
Mer om Jacek Adrian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
48 år (och 332 dagar)
Födelsedag
26 oktober (en måndag om 33 dagar)
Födelsedatum
1977-10-26 (en onsdag för 17 864 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 1 år och 33 dagar (en tisdag)
Jacek Adrian Brzezinski är en 48 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en villa på 92 kvm . Där har han bott i sammanlagt 38 dagar sedan 16 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Jacek Adrians bostadsområde, på postnummer 516 93, har 5,59 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 413 536 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Jacek Adrians ingår.
Jacek Adrian bor tillsammans med 9 personer: Lukasz Kamil Leszman , Zbigniew Lech , Wojciech Milczarek , Dawid Sylwester Flik , Ryszard Biernat , Sebastian Wisniewski mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Han är inte gift.
Vill du fira Jacek Adrians födelsedag ska du gratulera honom om 33 dagar då han fyller 49 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 162 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 1 år och 33 dagar (en tisdag).
Namnet Adrian är 'Latinskt namn (Adria´nus) med bet. ’man från Adria’'.
Jacek Adrian har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Jacek Adrian i Sverige det senaste kvartalet är Adrian von Braun i Slöinge, Jacek Król i Tyresö och Jacek Piasecki i Nynäshamn.
Informationen om Jacek Adrian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jacek Adrian Brzezinski
Var bor Jacek Adrian?
Hur gammal är Jacek Adrian?
Jacek Adrian Brzezinski är 48 år gammal och föddes den 26 oktober 1977. Han fyller 49 år den 26 oktober.
Har Jacek Adrian några bolagsengagemang?
Jacek Adrian har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jacek Adrian några fordon?
Är Jacek Adrian gift?
Jacek Adrian är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jacek Adrian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jacek Adrian.
Vilket stjärntecken har Jacek Adrian?
Jacek Adrian har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Jacek Adrian folkbokförd?
Jacek Adrian Brzezinski är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Jacek Adrian?
Jacek Adrian Brzezinski tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Jacek Adrian?
Jacek Adrian Brzezinski tillhör Toarps församling.