7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Claes Emanuel Larsson

Årsinkomst: Kolla Claes lön anonymt

Personnummer: 19771101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 1 november 1977

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 7 juli

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Claes Emanuel Larsson

Förnamn: Claes Emanuel

Tilltalsnamn: Claes

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-01-22

Gatuadress: Svanmossvägen 11

Postnummer: 754 72

Postort: Uppsala

Distrikt: Vaksala

Församling: Vaksala församling (038004)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Claes

Claes Larsson är 48 år och bosatt på Svanmossvägen 11 i Uppsala. Han bor i en villa på 205 kvm . Där har han bott i 5 år och 161 dagar sedan han flyttade in den 22 januari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Claes

Informationen om Claes kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Claes Larsson?

Vad tjänar Claes?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Claes
Kreditstatus?

Nyfiken på Claes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Svanmossvägen 11

Latitud: 59.911148   |   Longitud: 17.748167

Registrerat på adressen


Svanmossvägen 11
754 72 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Claes kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Claes hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Claes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 205 kvm

Byggår: 2021

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Clopty AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 0 −0

Mer om Claes


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 243 dagar)

Födelsedag

01 november (en söndag om 122 dagar)

Födelsedatum

1977-11-01 (en tisdag för 17 775 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 122 dagar (en måndag)

Claes Larsson är 48 år och bosatt på Svanmossvägen 11 i Uppsala. Han bor i en villa på 205 kvm . Där har han bott i 5 år och 161 dagar sedan han flyttade in den 22 januari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 754 72, är medelinkomsten 475 709 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,16 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Claes ingår. Claes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 425.

Claes bor tillsammans med Jennie Larsson. Hon har bott på Svanmossvägen 11 i totalt 5 år och 161 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 22 januari 2021. Han är gift med Jennie Larsson .

Claes fyller 49 år om 122 dagar och har namnsdag om 5 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 1 år och 122 dagar (en måndag).

Claes har 1 bolagsengagemang ( Clopty AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Claes i Sverige Claes Elfsberg i Stockholm, Claes Hernegård i Huskvarna och Claes Carlsson i Borlänge.

Informationen om Claes kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Claes Larsson