7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Rana Al-Salim

Årsinkomst: Kolla Ranas lön anonymt

Personnummer: 19771117- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 17 november 1977

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Rana Al-Salim

Förnamn: Rana

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Salim

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-04-18

Gatuadress: Askersgatan 2 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 124 67

Postort: Bandhagen

Församling: Vantörs församling (018023)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rana Al-Salim är 48 år gammal och bor på Askersgatan 2 lgh 1102 i Bandhagen. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 13 år och 72 dagar sedan hon flyttade in den 18 april 2013. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rana Al-Salim?

Vad tjänar Rana?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ranas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ranas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Askersgatan 2 lgh 1102

Latitud: 59.260306   |   Longitud: 18.027342

Registrerat på adressen


Askersgatan 2 lgh 1102
124 67 Bandhagen

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rana kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ranas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rana har inga bolagsengagemang


Mer om Rana


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 224 dagar)

Födelsedag

17 november (en tisdag om 141 dagar)

Födelsedatum

1977-11-17 (en torsdag för 17 756 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 141 dagar (en onsdag)

Rana Al-Salim är 48 år gammal och bor på Askersgatan 2 lgh 1102 i Bandhagen. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 13 år och 72 dagar sedan hon flyttade in den 18 april 2013. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 124 67, som är Ranas bostadsområde, är medelinkomsten 249 789 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,04 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ranas ingår. Ranas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.

Rana bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Rana är inte gift.

Rana har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 141 dagar då hon fyller 49 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 141 dagar (en onsdag).

Rana har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rana i Sverige Rana Toubal i Stockholm, Rana Al Sadey i Malmö och Rana Arslan i Vällingby.

Informationen om Rana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rana Al-Salim