7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-30
Fadia Khalil
Årsinkomst: Kolla Fadias lön anonymt
Personnummer: 19780105-
Ålder: 48 år
Födelsedag: 5 januari 1978
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Fadia Khalil
Förnamn: Fadia
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Khalil
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-01
Gatuadress: Tättingvägen 127 bv
Postnummer: 331 42
Postort: Värnamo
Distrikt: Värnamo
Församling: Värnamo församling (068301)
Kommun: Värnamo (0683)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Fadia Khalil är en 48 årig kvinna bosatt i Värnamo kommun. Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 332 dagar sedan 1 september 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tättingvägen 127 bv
Registrerat på adressen
331 42 Värnamo
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Fadia kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Fadia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Fadia har inga bolagsengagemang
Mer om Fadia
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
48 år (och 206 dagar)
Födelsedag
05 januari (en tisdag om 159 dagar)
Födelsedatum
1978-01-05 (en torsdag för 17 738 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 1 år och 159 dagar (en onsdag)
Fadia Khalil är en 48 årig kvinna bosatt i Värnamo kommun. Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 332 dagar sedan 1 september 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Fadias bostadsområde, på postnummer 331 42, har 3,84 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 381 169 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Värnamo där Fadias ingår. Fadias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Fadia bor tillsammans med en 50 årig man vid namn Ayman Khalil. Han registrerades på adressen den 1 september 2022, och har bott där totalt 3 år och 332 dagar. Hon är gift med Ayman Khalil .
Vill du fira Fadias födelsedag ska du gratulera henne om 159 dagar då hon fyller 49 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 155 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 159 dagar (en onsdag).
Fadia har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Fadia i Sverige det senaste kvartalet är Fadia Rashed i Högsjö, Fadia Ghaab i Stockholm och Fadia Yousif i Farsta.
Informationen om Fadia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Fadia Khalil
Var bor Fadia?
Hur gammal är Fadia?
Fadia Khalil är 48 år gammal och föddes den 5 januari 1978. Hon fyller 49 år den 5 januari.
Har Fadia några bolagsengagemang?
Fadia har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Fadia några fordon?
Är Fadia gift?
Fadia är gift med Ayman Khalil.
Vilket telefonnummer har Fadia?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Fadia.
Vilket stjärntecken har Fadia?
Fadia har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Fadia folkbokförd?
Fadia Khalil är folkbokförd i Värnamo kommun.
Vilket län tillhör Fadia?
Fadia Khalil tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Fadia?
Fadia Khalil tillhör Värnamo församling.