7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Akbar Mehmood

Årsinkomst: Kolla Akbars lön anonymt

Personnummer: 19780111- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 11 januari 1978

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Akbar Mehmood

Förnamn: Akbar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mehmood

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-01-24

Gatuadress: Uddgränd 11

Postnummer: 165 73

Postort: Hässelby

Distrikt: Hässelby

Församling: Hässelby församling (018038)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Akbar Mehmood är 48 år och bosatt på Uddgränd 11 i Hässelby. Han bor i en villa på 199 kvm . Där har han bott i 1 år och 156 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Akbar Mehmood?

Vad tjänar Akbar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Akbars
Kreditstatus?

Nyfiken på Akbars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Uddgränd 11

Latitud: 59.378244   |   Longitud: 17.833499

Registrerat på adressen


Uddgränd 11
165 73 Hässelby

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Akbar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Akbar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Akbars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 199 kvm

Byggår: 1940

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Akbar har inga bolagsengagemang


Mer om Akbar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 169 dagar)

Födelsedag

11 januari (en måndag om 196 dagar)

Födelsedatum

1978-01-11 (en onsdag för 17 701 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 196 dagar (en tisdag)

Akbar Mehmood är 48 år och bosatt på Uddgränd 11 i Hässelby. Han bor i en villa på 199 kvm . Där har han bott i 1 år och 156 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 165 73, är medelinkomsten 343 794 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,34 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Akbar ingår. Akbars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 349.

Akbar bor tillsammans med 10 personer: Magdalena Monika Zboznik , Shazadi Naheed , Faraz Ejaz , Sebastian Tomasz Lis , Ijaz Ahmed , Soumia Naeem mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Han är gift med Bibi Kishwar.

Akbar fyller 49 år om 196 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 1 år och 196 dagar (en tisdag).

Akbar har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Akbar i Sverige Akbar Tajik i Gällivare, Akbar Sultani i Mölndal och Akbar Rafiei i Solna.

Informationen om Akbar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Akbar Mehmood