7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Maria Astrid Margareta Wickström
Årsinkomst: Kolla Maria Astrid Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19780117-
Ålder: 48 år
Födelsedag: 17 januari 1978
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 072-3976759
Namnregistrering
Personnamn: Maria Astrid Margareta Wickström
Förnamn: Maria Astrid Margareta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Wickström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-07-01
Gatuadress: Tararpsvägen 110-12
Postnummer: 374 91
Postort: Asarum
Församling: Asarum-Ringamåla församling (108205)
Kommun: Karlshamn (1082)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maria Astrid Margareta Wickström är 48 år gammal och bor på Tararpsvägen 110-12 i Asarum. Hennes bostad är en villa på 99 kvm . Där har hon bott i 16 år och 4 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2010. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tararpsvägen 110-12
Registrerat på adressen
374 91 Asarum
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv | ||
|
Ansvarig Karl Fredrik Wickström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Karl Fredrik Wickström (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-12-20 (6 år) Ägare Maria Astrid Margareta Wickström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-12-20 (6 år) | Maria Astrid Margareta Wickström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria Astrid Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria Astrid Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maria Astrid Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 99 kvm
Byggår: 2009
Bolagsengagemang | 0 st
Maria Astrid Margareta har inga bolagsengagemang
Mer om Maria Astrid Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
48 år (och 169 dagar)
Födelsedag
17 januari (en söndag om 196 dagar)
Födelsedatum
1978-01-17 (en tisdag för 17 701 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 1 år och 196 dagar (en måndag)
Maria Astrid Margareta Wickström är 48 år gammal och bor på Tararpsvägen 110-12 i Asarum. Hennes bostad är en villa på 99 kvm . Där har hon bott i 16 år och 4 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2010. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 374 91, som är Maria Astrid Margaretas bostadsområde, är medelinkomsten 394 121 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,82 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Maria Astrid Margaretas ingår. Maria Astrid Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.
Maria Astrid Margareta bor tillsammans med 3 personer: Tekla Wickström , Astrid Wickström , Fredrik Wickström . På adressen finns också en hund registrerad som Maria Astrid Margareta är ägare till. Maria Astrid Margareta är gift med Fredrik Wickström .
Maria Astrid Margareta har namnsdag om 238 dagar och nästa födelsedag inträffar om 196 dagar då hon fyller 49 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 196 dagar (en måndag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria Astrid Margareta har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria Astrid Margareta i Sverige Astrid Holmström i Uppsala, Margareta Grääs i Kalmar och Maria Forsblom i Ekerö.
Informationen om Maria Astrid Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
072-3976759
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046723976759 +46723976759 +4672-3976759 +4672-397 67 59 0723976759 072-3976759 072-397 67 59 072 397 67 59 072 3976759
Vanliga frågor om Maria Astrid Margareta Wickström
Var bor Maria Astrid Margareta?
Hur gammal är Maria Astrid Margareta?
Maria Astrid Margareta Wickström är 48 år gammal och föddes den 17 januari 1978. Hon fyller 49 år den 17 januari.
Har Maria Astrid Margareta några bolagsengagemang?
Maria Astrid Margareta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria Astrid Margareta några fordon?
Är Maria Astrid Margareta gift?
Maria Astrid Margareta är gift med Fredrik Wickström.
Vilket telefonnummer har Maria Astrid Margareta?
Det telefonnummer som finns registrerat för Maria Astrid Margareta är 072-3976759.
Vilket stjärntecken har Maria Astrid Margareta?
Maria Astrid Margareta har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Maria Astrid Margareta folkbokförd?
Maria Astrid Margareta Wickström är folkbokförd i Karlshamn kommun.
Vilket län tillhör Maria Astrid Margareta?
Maria Astrid Margareta Wickström tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Maria Astrid Margareta?
Maria Astrid Margareta Wickström tillhör Asarum-Ringamåla församling.