7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Linda Veronica Elisabeth Lönnberg

Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt

Personnummer: 19780208- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 8 februari 1978

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Linda Veronica Elisabeth Lönnberg

Förnamn: Linda Veronica Elisabeth

Tilltalsnamn: Linda

Efternamn: Lönnberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-04-03

Gatuadress: Restalundsvägen 27

Postnummer: 702 16

Postort: Örebro

Församling: Örebro Nikolai församling (188001)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Linda

Linda Lönnberg är 48 år gammal och bor på Restalundsvägen 27 i Örebro. Hennes bostad är en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 15 år och 90 dagar sedan hon flyttade in den 3 april 2011. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Linda

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Linda Lönnberg?

Vad tjänar Linda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lindas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lindas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Restalundsvägen 27

Latitud: 59.265313   |   Longitud: 15.225423

Registrerat på adressen


Restalundsvägen 27
702 16 Örebro

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Milotech AB Status Aktiv
Ansvarig Karl Michael Lönnberg (VD) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Karl Michael Lönnberg (VD) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Linda Lönnberg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Linda Lönnberg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Linda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lindas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Byggår: 1912

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Milotech AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Vice VD 0 2024 1,2 0,2

Mer om Linda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 144 dagar)

Födelsedag

08 februari (en måndag om 221 dagar)

Födelsedatum

1978-02-08 (en onsdag för 17 676 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 221 dagar (en tisdag)

Linda Lönnberg är 48 år gammal och bor på Restalundsvägen 27 i Örebro. Hennes bostad är en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 15 år och 90 dagar sedan hon flyttade in den 3 april 2011. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 702 16, som är Lindas bostadsområde, är medelinkomsten 391 400 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,66 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Lindas ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Linda delar bostaden med Michael Lönnberg, en 50 årig man. Han flyttade in den 3 april 2011 och har bott där totalt 15 år och 90 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Linda är ägare till. Linda är gift med Michael Lönnberg .

Linda har namnsdag om 353 dagar och nästa födelsedag inträffar om 221 dagar då hon fyller 49 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 221 dagar (en tisdag).

Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.

Linda har 1 bolagsengagemang ( Milotech AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Linda Lönnberg