7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Shara Omar Said

Årsinkomst: Kolla Sharas lön anonymt

Personnummer: 19780327- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 27 mars 1978

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Shara Omar Said

Förnamn: Shara Omar

Tilltalsnamn: Shara

Efternamn: Said

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-07-22

Gatuadress: Ekvägen 9 C

Postnummer: 448 33

Postort: Floda

Distrikt: Skallsjö

Församling: Skallsjö församling (144102)

Kommun: Lerum (1441)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Shara

Shara Said är 48 år gammal och bor på Ekvägen 9 C i Floda. Hennes bostad är ett radhus på 120 kvm . Där har hon bott i 5 år och 331 dagar sedan hon flyttade in den 22 juli 2020. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Shara

Informationen om Shara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Shara Said?

Vad tjänar Shara?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sharas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sharas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekvägen 9 C

Latitud: 57.804206   |   Longitud: 12.377021

Registrerat på adressen


Ekvägen 9 C
448 33 Floda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Shara kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Shara hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sharas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Shara har inga bolagsengagemang


Mer om Shara


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 83 dagar)

Födelsedag

27 mars (en lördag om 282 dagar)

Födelsedatum

1978-03-27 (en måndag för 17 615 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 283 dagar (en måndag)

Shara Said är 48 år gammal och bor på Ekvägen 9 C i Floda. Hennes bostad är ett radhus på 120 kvm . Där har hon bott i 5 år och 331 dagar sedan hon flyttade in den 22 juli 2020. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 448 33, som är Sharas bostadsområde, är medelinkomsten 447 973 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,85 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Sharas ingår. Sharas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 85.

Shara delar bostaden med Sham Farag, en 16 årig kvinna. Hon flyttade in den 22 juli 2020 och har bott där totalt 5 år och 331 dagar. Shara är inte gift.

Shara har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 282 dagar då hon fyller 49 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 283 dagar (en måndag).

Shara har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shara i Sverige Shara Hysén i Alingsås, Shara Dilzar i Sollentuna och Shara Tofik i Kungälv.

Informationen om Shara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Shara Said