7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Charalambos Demetris Venizelou

Årsinkomst: Kolla Charalambos lön anonymt

Personnummer: 19780504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 4 maj 1978

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Charalambos Demetris Venizelou

Förnamn: Charalambos Demetris

Tilltalsnamn: Charalambos

Efternamn: Venizelou

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-02-22

Gatuadress: Sikvägen 8 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 561 36

Postort: Huskvarna

Distrikt: Hakarp

Församling: Huskvarna församling (068005)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charalambos

Charalambos Venizelou är en 48 årig man och bosatt på Sikvägen 8 lgh 1101 i Huskvarna. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 februari 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 150 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Charalambos

Informationen om Charalambos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charalambos Venizelou?

Vad tjänar Charalambos?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charalambos
Kreditstatus?

Nyfiken på Charalambos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sikvägen 8 lgh 1101

Latitud: 57.815195   |   Longitud: 14.270501

Registrerat på adressen


Sikvägen 8 lgh 1101
561 36 Huskvarna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-11-07 (5 år) Ägare Susanne Venizelou Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-11-07 (5 år) Susanne Venizelou Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charalambos kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charalambos hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charalambos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 103 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2017

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Selectiq AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0-25% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Vice VD 0-25% 2025 0,1 −0

Mer om Charalambos


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 79 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 286 dagar)

Födelsedatum

1978-05-04 (en torsdag för 17 611 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 287 dagar (en torsdag)

Charalambos Venizelou är en 48 årig man och bosatt på Sikvägen 8 lgh 1101 i Huskvarna. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 februari 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 150 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Charalambos bostadsområde, på postnummer 561 36, är 548 556 kr per år och 2,06 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Charalambos ingår. Charalambos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.

Charalambos bor tillsammans med 2 personer: Susanne Venizelou , Angelina Venizelou . På adressen finns också en hund registrerad som Charalambos inte är ägare till. Charalambos är gift med Susanne Venizelou .

Charalambos nästa födelsedag är om 286 dagar då han fyller 49 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 163 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 287 dagar (en torsdag).

Charalambos har 1 bolagsengagemang ( Selectiq AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charalambos i Sverige Charalambos Venizelou i Huskvarna, Charalambos Iliadis i Stockholm och Charalambos Marizas i Häljarp.

Informationen om Charalambos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charalambos Venizelou