7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Iqbal Khoder

Årsinkomst: Kolla Iqbals lön anonymt

Personnummer: 19780614- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 14 juni 1978

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Iqbal Khoder

Förnamn: Iqbal

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Khoder

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-12-17

Gatuadress: Pettersbergsgatan 26 lgh 1106

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 6 från vänster

Postnummer: 724 63

Postort: Västerås

Distrikt: Lundby

Församling: Västerås Lundby församling (198002)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Iqbal Khoder är en 48 årig man och bosatt på Pettersbergsgatan 26 lgh 1106 i Västerås. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 69 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 december 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 220 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Iqbal Khoder?

Vad tjänar Iqbal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Iqbals
Kreditstatus?

Nyfiken på Iqbals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Pettersbergsgatan 26 lgh 1106

Latitud: 59.615529   |   Longitud: 16.517443

Registrerat på adressen


Pettersbergsgatan 26 lgh 1106
724 63 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Iqbal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Iqbal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Iqbals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 69 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Iqbal har inga bolagsengagemang


Mer om Iqbal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 41 dagar)

Födelsedag

14 juni (en måndag om 324 dagar)

Födelsedatum

1978-06-14 (en onsdag för 17 573 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 325 dagar (en onsdag)

Iqbal Khoder är en 48 årig man och bosatt på Pettersbergsgatan 26 lgh 1106 i Västerås. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 69 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 december 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 220 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Iqbals bostadsområde, på postnummer 724 63, är 272 212 kr per år och 10,71 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Iqbals ingår. Iqbals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 229.

Förutom Iqbal bor också Jyan Khoder på adressen. Där har han bott i 2 år och 223 dagar sedan han först registrerades där den 14 december 2023. Iqbal är inte gift.

Iqbals nästa födelsedag är om 324 dagar då han fyller 49 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 325 dagar (en onsdag).

Iqbal har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Iqbal i Sverige Iqbal Al-Rashdei i Uddevalla, Iqbal Toryalai i Malmö och Iqbal Jaigirdar i Uppsala.

Informationen om Iqbal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Iqbal Khoder