7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Sven Henrik Pettersson Falk

Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt

Personnummer: 19780614- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 14 juni 1978

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sven Henrik Pettersson Falk

Förnamn: Sven Henrik

Tilltalsnamn: Henrik

Efternamn: Falk

Mellannamn: Pettersson

Folkbokföring

Adressändring: 2012-09-01

Gatuadress: Knaltenvägen 4

Postnummer: 438 92

Postort: Härryda

Församling: Härryda församling (140101)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henrik

Henrik Pettersson Falk är en 48 årig man och bosatt på Knaltenvägen 4 i Härryda. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 331 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henrik Falk?

Vad tjänar Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Knaltenvägen 4

Latitud: 57.693904   |   Longitud: 12.319150

Registrerat på adressen


Knaltenvägen 4
438 92 Härryda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Henrik har inga bolagsengagemang


Mer om Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 45 dagar)

Födelsedag

14 juni (en måndag om 320 dagar)

Födelsedatum

1978-06-14 (en onsdag för 17 577 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 321 dagar (en onsdag)

Henrik Pettersson Falk är en 48 årig man och bosatt på Knaltenvägen 4 i Härryda. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 331 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Henriks bostadsområde, på postnummer 438 92, är 396 341 kr per år och 5,53 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Henriks ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 82.

Förutom Henrik bor också Louise Falk på adressen. Där har hon bott i 22 år och 28 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juli 2004. Henrik är gift med Louise Falk .

Henriks nästa födelsedag är om 320 dagar då han fyller 49 år. Hans namnsdag är om 174 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 321 dagar (en onsdag).

Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.

Henrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Henrik Fransson i Borås.

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henrik Pettersson Falk