7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Rolf Daniel Dicasselliz

Årsinkomst: Kolla Daniels lön anonymt

Personnummer: 19780630- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 30 juni 1978

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 december

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Daniel Dicasselliz

Förnamn: Rolf Daniel

Tilltalsnamn: Daniel

Efternamn: Dicasselliz

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-01

Gatuadress: Allévägen 3

Postnummer: 471 42

Postort: Rönnäng

Distrikt: Rönnäng

Församling: Rönnängs församling (141903)

Kommun: Tjörn (1419)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Daniel

Daniel Dicasselliz är en man på 47 år som bor på Allévägen 3 i Rönnäng. Daniels bostad är en villa på 138 kvm . Där har han bott i 22 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Daniel

Informationen om Daniel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Daniel Dicasselliz?

Vad tjänar Daniel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Daniels
Kreditstatus?

Nyfiken på Daniels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Allévägen 3

Latitud: 57.938772   |   Longitud: 11.593852

Registrerat på adressen


Allévägen 3
471 42 Rönnäng

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Daniel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Daniel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Daniels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1944

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Daniel har inga bolagsengagemang


Mer om Daniel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 358 dagar)

Födelsedag

30 juni (en tisdag om 7 dagar)

Födelsedatum

1978-06-30 (en fredag för 17 525 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 7 dagar (en fredag)

Daniel Dicasselliz är en man på 47 år som bor på Allévägen 3 i Rönnäng. Daniels bostad är en villa på 138 kvm . Där har han bott i 22 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Daniels postnummer, 471 42, är medelinkomsten 475 173 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Daniel och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tjörn där Daniel ingår. Daniels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Daniel bor tillsammans med 4 personer: Savai Jonasson , Felix Arvidsson , Christer Kristensson , Rikard Jonasson . Han är gift med en person som är 51 år.

På Daniels nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 7 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 7 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 171 dagar.

Namnet Daniel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Gud (min) domare’'.

Daniel har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Daniel i Sverige Daniel Fjäll i Norrköping, Daniel Dancarhäll i Åkersberga och Daniel Afshinnejad i Stockholm.

Informationen om Daniel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Daniel Dicasselliz