7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Miroslav Lakobrija

Årsinkomst: Kolla Miroslavs lön anonymt

Personnummer: 19780703- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 3 juli 1978

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Miroslav Lakobrija

Förnamn: Miroslav

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Lakobrija

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-10-11

Gatuadress: Iglatjärnsvägen 57

Postnummer: 424 70

Postort: Olofstorp

Distrikt: Bergum

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Miroslav Lakobrija är en 48 årig man och bosatt på Iglatjärnsvägen 57 i Olofstorp. Hans bostad är en villa på 123 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 oktober 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 286 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Miroslav Lakobrija?

Vad tjänar Miroslav?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Miroslavs
Kreditstatus?

Nyfiken på Miroslavs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Iglatjärnsvägen 57

Latitud: 57.791675   |   Longitud: 12.178239

Registrerat på adressen


Iglatjärnsvägen 57
424 70 Olofstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Miroslav kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Miroslav hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Miroslavs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 123 kvm

Byggår: 2004

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Miroslav har inga bolagsengagemang


Mer om Miroslav


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 21 dagar)

Födelsedag

03 juli (en lördag om 344 dagar)

Födelsedatum

1978-07-03 (en måndag för 17 553 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 345 dagar (en måndag)

Miroslav Lakobrija är en 48 årig man och bosatt på Iglatjärnsvägen 57 i Olofstorp. Hans bostad är en villa på 123 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 oktober 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 286 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Miroslavs bostadsområde, på postnummer 424 70, är 396 327 kr per år och 4,70 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Miroslavs ingår. Miroslavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 229.

Förutom Miroslav bor också Aleksandra Lakobrija på adressen. Där har hon bott i 1 år och 286 dagar sedan hon först registrerades där den 11 oktober 2024. Miroslav är gift med Aleksandra Lakobrija .

Miroslavs nästa födelsedag är om 344 dagar då han fyller 49 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 161 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 1 år och 345 dagar (en måndag).

Miroslav har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Miroslav i Sverige Miroslav Milurovic i Olofström, Miroslav Fraj i Uddevalla och Miroslav Acimovic i Eskilstuna.

Informationen om Miroslav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Miroslav Lakobrija