7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Jessica Martina Eriksson

Årsinkomst: Kolla Jessicas lön anonymt

Personnummer: 19780710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 48 år

Födelsedag: 10 juli 1978

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 10 november

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Jessica Martina Eriksson

Förnamn: Jessica Martina

Tilltalsnamn: Jessica

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-09-13

Gatuadress: Lövkojstigen 3

Postnummer: 774 60

Postort: Avesta

Församling: Grytnäs församling (208406)

Kommun: Avesta (2084)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jessica

Jessica Eriksson är en kvinna på 48 år som bor på Lövkojstigen 3 i Avesta. Jessicas bostad är en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 21 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 13 september 2004. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jessica

Informationen om Jessica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jessica Eriksson?

Vad tjänar Jessica?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jessicas
Kreditstatus?

Nyfiken på Jessicas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövkojstigen 3

Latitud: 60.157909   |   Longitud: 16.178589

Registrerat på adressen


Lövkojstigen 3
774 60 Avesta

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Eriksson, Marcus Status Aktiv
Ansvarig Lars Marcus Eriksson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars Marcus Eriksson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-03-29 (17 år) Ägare Jessica Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-03-29 (17 år) Jessica Eriksson Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-06-27 (6 år) Ägare Marcus Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-06-27 (6 år) Marcus Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jessica kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jessica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jessicas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1922

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Eriksson El och kommunikation AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Jessica


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

48 år (och 4 dagar)

Födelsedag

10 juli (en lördag om 361 dagar)

Födelsedatum

1978-07-10 (en måndag för 17 536 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 1 år och 362 dagar (en måndag)

Jessica Eriksson är en kvinna på 48 år som bor på Lövkojstigen 3 i Avesta. Jessicas bostad är en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 21 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 13 september 2004. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Jessicas postnummer, 774 60, är medelinkomsten 352 422 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jessica och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Jessica ingår. Jessicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Jessica bor tillsammans med Marcus Eriksson. Han är en 53 årig man som flyttade in den 13 september 2004 och har bott där totalt 21 år och 304 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Hon är gift med Marcus Eriksson .

På Jessicas nästa födelsedag fyller hon 49 år. Den inträffar om 361 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 1 år och 362 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 119 dagar.

Namnet Martina är 'Latinskt namn, femininform av Marti´nus (se Martin)'.

Jessica har 1 bolagsengagemang ( Eriksson El och kommunikation AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jessica i Sverige Jessica Almenäs i Bromma, Jessica Gilljam i Oskarström och Jessica Gilljam Willert i Halmstad.

Informationen om Jessica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jessica Eriksson