7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Mohammad Rohani Farahmand

Årsinkomst: Kolla Mohammads lön anonymt

Personnummer: 19780730- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 30 juli 1978

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Rohani Farahmand

Förnamn: Mohammad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rohani Farahmand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-12-10

Gatuadress: Dalagatan 73 lgh 1502

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 113 67

Postort: Stockholm

Distrikt: Stockholms Sankt Matteus

Församling: S:t Matteus församling (018007)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammad Rohani Farahmand är en man på 47 år som bor på Dalagatan 73 lgh 1502 i Stockholm. bostad är en lägenhet med 3 rum på 64 kvm . Där har han bott i 6 år och 202 dagar sedan han flyttade in den 10 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Rohani Farahmand?

Vad tjänar Mohammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dalagatan 73 lgh 1502

Latitud: 59.348883   |   Longitud: 18.038346

Registrerat på adressen


Dalagatan 73 lgh 1502
113 67 Stockholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-07-17 (3 år) Ägare Cecilia Meshkin-Mojeh Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-07-17 (3 år) Cecilia Meshkin-Mojeh Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammads bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 64 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
All: Work Together AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 2 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 2 −0

Mer om Mohammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 335 dagar)

Födelsedag

30 juli (en torsdag om 30 dagar)

Födelsedatum

1978-07-30 (en söndag för 17 502 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 30 dagar (en söndag)

Mohammad Rohani Farahmand är en man på 47 år som bor på Dalagatan 73 lgh 1502 i Stockholm. bostad är en lägenhet med 3 rum på 64 kvm . Där har han bott i 6 år och 202 dagar sedan han flyttade in den 10 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohammads postnummer, 113 67, är medelinkomsten 663 641 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,14 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohammad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Mohammad ingår. Mohammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 176.

Mohammad bor tillsammans med 2 personer: Cecilia Meshkin-Mojeh , Hamid Reza Panahy . På adressen finns en hund (som Mohammad inte är ägare till). Han är inte gift.

På Mohammads nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 30 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 30 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohammad har 1 bolagsengagemang ( All: Work Together AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Mohammad Atar i Kista och Mohammad Rajabi i Borås.

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Rohani Farahmand