7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Anna Charlotta Laxrot

Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt

Personnummer: 19780810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 10 augusti 1978

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 maj

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Anna Charlotta Laxrot

Förnamn: Anna Charlotta

Tilltalsnamn: Charlotta

Efternamn: Laxrot

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-06-27

Gatuadress: Agnebäcksvägen 36

Postnummer: 438 32

Postort: Landvetter

Församling: Landvetters församling (140102)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charlotta

Charlotta Laxrot är en kvinna på 47 år som bor på Agnebäcksvägen 36 i Landvetter. Charlottas bostad är ett kedjehus på 136 kvm . Där har hon bott i 17 år och 28 dagar sedan hon flyttade in den 27 juni 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charlotta Laxrot?

Vad tjänar Charlotta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charlottas
Kreditstatus?

Nyfiken på Charlottas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Agnebäcksvägen 36

Latitud: 57.690883   |   Longitud: 12.209092

Registrerat på adressen


Agnebäcksvägen 36
438 32 Landvetter

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charlotta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charlottas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 136 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charlotta har inga bolagsengagemang


Mer om Charlotta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 349 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 16 dagar)

Födelsedatum

1978-08-10 (en torsdag för 17 516 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 16 dagar (en torsdag)

Charlotta Laxrot är en kvinna på 47 år som bor på Agnebäcksvägen 36 i Landvetter. Charlottas bostad är ett kedjehus på 136 kvm . Där har hon bott i 17 år och 28 dagar sedan hon flyttade in den 27 juni 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Charlottas postnummer, 438 32, är medelinkomsten 383 596 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Charlotta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.

Charlotta bor tillsammans med 2 personer: Hulda Laxrot , Herman Laxrot . Hon är inte gift.

På Charlottas nästa födelsedag fyller hon 48 år. Den inträffar om 16 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 16 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 291 dagar.

Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.

Charlotta har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charlotta Laxrot