7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Sujit Karki
Årsinkomst: Kolla Sujits lön anonymt
Personnummer: 19781003-
Ålder: 47 år
Födelsedag: 3 oktober 1978
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Telefon: 072-1838876
Namnregistrering
Personnamn: Sujit Karki
Förnamn: Sujit
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karki
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-01-21
Gatuadress: Storvretsvägen 43 lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 142 31
Postort: Skogås
Distrikt: Trångsund
Församling: Trångsund-Skogås församling (012602)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sujit Karki är en 47 årig man och bosatt på Storvretsvägen 43 lgh 1202 i Skogås. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 januari 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 160 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storvretsvägen 43 lgh 1202
Registrerat på adressen
142 31 Skogås
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sujit kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sujit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sujits bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 96 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Sujit har inga bolagsengagemang
Mer om Sujit
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
47 år (och 270 dagar)
Födelsedag
03 oktober (en lördag om 95 dagar)
Födelsedatum
1978-10-03 (en tisdag för 17 437 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 2 år och 95 dagar (en tisdag)
Sujit Karki är en 47 årig man och bosatt på Storvretsvägen 43 lgh 1202 i Skogås. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 januari 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 160 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sujits bostadsområde, på postnummer 142 31, är 313 350 kr per år och 4,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Sujits ingår. Sujits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 175.
Förutom Sujit bor också Manju Aryal Karki på adressen. Där har hon bott i 7 år och 160 dagar sedan hon först registrerades där den 21 januari 2019. Sujit är gift med Manju Aryal Karki .
Sujits nästa födelsedag är om 95 dagar då han fyller 48 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 95 dagar (en tisdag).
Sujit har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sujit i Sverige Sujit Barik i Helsingborg, Sujit Shah i Stockholm och Sujit Saha i Göteborg.
Informationen om Sujit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
072-1838876
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046721838876 +46721838876 +4672-1838876 +4672-183 88 76 0721838876 072-1838876 072-183 88 76 072 183 88 76 072 1838876
Vanliga frågor om Sujit Karki
Var bor Sujit?
Hur gammal är Sujit?
Sujit Karki är 47 år gammal och föddes den 3 oktober 1978. Han fyller 48 år den 3 oktober.
Har Sujit några bolagsengagemang?
Sujit har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sujit några fordon?
Är Sujit gift?
Sujit är gift med Manju Aryal Karki.
Vilket telefonnummer har Sujit?
Det telefonnummer som finns registrerat för Sujit är 072-1838876.
Vilket stjärntecken har Sujit?
Sujit har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Sujit folkbokförd?
Sujit Karki är folkbokförd i Huddinge kommun.
Vilket län tillhör Sujit?
Sujit Karki tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Sujit?
Sujit Karki tillhör Trångsund-Skogås församling.