7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Milaim Doroci

Årsinkomst: Kolla Milaims lön anonymt

Personnummer: 19781020- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 20 oktober 1978

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Milaim Doroci

Förnamn: Milaim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Doroci

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-12-26

Gatuadress: Stengodsvägen 97 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 238 30

Postort: Oxie

Distrikt: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Milaim Doroci är en man på 47 år som bor på Stengodsvägen 97 lgh 1101 i Oxie. bostad är en lägenhet på 87 kvm . Där har han bott i 5 år och 193 dagar sedan han flyttade in den 26 december 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Milaim Doroci?

Vad tjänar Milaim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Milaims
Kreditstatus?

Nyfiken på Milaims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stengodsvägen 97 lgh 1101

Latitud: 55.538978   |   Longitud: 13.094314

Registrerat på adressen


Stengodsvägen 97 lgh 1101
238 30 Oxie

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Milaim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Milaim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Milaims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 87 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Milaim har inga bolagsengagemang


Mer om Milaim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 260 dagar)

Födelsedag

20 oktober (en tisdag om 105 dagar)

Födelsedatum

1978-10-20 (en fredag för 17 427 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 105 dagar (en fredag)

Milaim Doroci är en man på 47 år som bor på Stengodsvägen 97 lgh 1101 i Oxie. bostad är en lägenhet på 87 kvm . Där har han bott i 5 år och 193 dagar sedan han flyttade in den 26 december 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Milaims postnummer, 238 30, är medelinkomsten 243 669 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,80 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Milaim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Milaim ingår. Milaims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 419.

Milaim bor tillsammans med Greta Doroci. Hon är en 42 årig kvinna som flyttade in den 26 december 2020 och har bott där totalt 5 år och 193 dagar. Han är gift med Greta Doroci .

På Milaims nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 105 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 105 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Milaim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Milaim i Sverige Milaim Hasanaj i Staffanstorp, Milaim Bytyqi i Falun och Milaim Cukaj i Kållered.

Informationen om Milaim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Milaim Doroci