7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Linda Kristina Lejon

Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt

Personnummer: 19781028- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 28 oktober 1978

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juni

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Linda Kristina Lejon

Förnamn: Linda Kristina

Tilltalsnamn: Linda

Efternamn: Lejon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-07-04

Gatuadress: Fuxgatan 5

Postnummer: 462 41

Postort: Vänersborg

Församling: Vänersborg och Väne-Ryrs församling (148701)

Kommun: Vänersborg (1487)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Linda

Linda Lejon är 47 år gammal och bor på Fuxgatan 5 i Vänersborg. Hennes bostad är en villa på 121 kvm . Där har hon bott i 19 år och 359 dagar sedan hon flyttade in den 4 juli 2006. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Linda

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Linda Lejon?

Vad tjänar Linda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lindas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lindas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fuxgatan 5

Latitud: 58.346490   |   Longitud: 12.321770

Registrerat på adressen


Fuxgatan 5
462 41 Vänersborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Lejon & Lejon AB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Linda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lindas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 121 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lejon & Lejon AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,6 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0,6 0

Mer om Linda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 243 dagar)

Födelsedag

28 oktober (en onsdag om 122 dagar)

Födelsedatum

1978-10-28 (en lördag för 17 410 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 122 dagar (en lördag)

Linda Lejon är 47 år gammal och bor på Fuxgatan 5 i Vänersborg. Hennes bostad är en villa på 121 kvm . Där har hon bott i 19 år och 359 dagar sedan hon flyttade in den 4 juli 2006. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 462 41, som är Lindas bostadsområde, är medelinkomsten 418 396 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,00 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Lindas ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Linda bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Linda är gift med en person som är 52 år.

Linda har namnsdag om 357 dagar och nästa födelsedag inträffar om 122 dagar då hon fyller 48 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 122 dagar (en lördag).

Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.

Linda har 1 bolagsengagemang ( Lejon & Lejon AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Linda Lejon