7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Erik Anthony Lyrenäs

Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt

Personnummer: 19781219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 19 december 1978

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Erik Anthony Lyrenäs

Förnamn: Erik Anthony

Tilltalsnamn: Erik

Efternamn: Lyrenäs

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-01-29

Gatuadress: Rapsvägen 4

Postnummer: 862 41

Postort: Njurunda

Distrikt: Njurunda

Församling: Njurunda församling (228110)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Erik

Erik Lyrenäs är en man på 47 år som bor på Rapsvägen 4 i Njurunda. Eriks bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 13 år och 151 dagar sedan han flyttade in den 29 januari 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Erik

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Erik Lyrenäs?

Vad tjänar Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rapsvägen 4

Latitud: 62.269868   |   Longitud: 17.360391

Registrerat på adressen


Rapsvägen 4
862 41 Njurunda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 135 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 192 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 173 dagar)

Födelsedatum

1978-12-19 (en tisdag för 17 359 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 173 dagar (en tisdag)

Erik Lyrenäs är en man på 47 år som bor på Rapsvägen 4 i Njurunda. Eriks bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 13 år och 151 dagar sedan han flyttade in den 29 januari 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Eriks postnummer, 862 41, är medelinkomsten 391 167 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,08 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Erik ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 166.

Erik bor tillsammans med Ruth Lyrenäs. Hon är en 45 årig kvinna som flyttade in den 29 januari 2013 och har bott där totalt 13 år och 151 dagar. Han är gift med Ruth Lyrenäs .

På Eriks nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 173 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 173 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 323 dagar.

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan och Erik Holstmark i Vinninga.

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Erik Lyrenäs