8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-20

Rukhsana Begum

Årsinkomst: Kolla Rukhsanas lön anonymt

Personnummer: 19790101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 1 januari 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Rukhsana Begum

Förnamn: Rukhsana

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Begum

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-10-08

Gatuadress: Boställsvägen 9 lgh 1802

Våning & dörr: 8 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 147 41

Postort: Tumba

Distrikt: Tumba

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rukhsana Begum är 47 år och bosatt på Boställsvägen 9 lgh 1802 i Tumba. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har hon bott i 12 dagar sedan hon flyttade in den 8 oktober 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rukhsana Begum?

Vad tjänar Rukhsana?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rukhsanas
Kreditstatus?

Nyfiken på Rukhsanas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Boställsvägen 9 lgh 1802
147 41 Tumba

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rukhsana kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rukhsana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rukhsanas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 73 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rukhsana har inga bolagsengagemang


Mer om Rukhsana


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 292 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 73 dagar)

Födelsedatum

1979-01-01 (en måndag för 17 459 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 73 dagar (en måndag)

Rukhsana Begum är 47 år och bosatt på Boställsvägen 9 lgh 1802 i Tumba. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har hon bott i 12 dagar sedan hon flyttade in den 8 oktober 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 147 41, är medelinkomsten 322 857 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Rukhsana ingår. Rukhsanas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.

Rukhsana bor tillsammans med 3 personer: Maira Hassan , Zohaib Hassan , Ahmed Hassan Naseer . Hon är gift med Ahmed Hassan Naseer .

Rukhsana fyller 48 år om 73 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 73 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 2 år och 73 dagar (en måndag).

Rukhsana har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rukhsana i Sverige Rukhsana Salah-Uddin i Falkenberg, Rukhsana Bhalli i Norsborg och Rukhsana Islam i Skarpnäck.

Informationen om Rukhsana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rukhsana Begum