7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Karin Hanna Maria Abel
Årsinkomst: Kolla Karin Hanna Marias lön anonymt
Personnummer: 19790119-
Ålder: 47 år
Födelsedag: 19 januari 1979
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 2 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Karin Hanna Maria Abel
Förnamn: Karin Hanna Maria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Abel
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-09-12
Gatuadress: Mariedalsstigen 11
Postnummer: 141 33
Postort: Huddinge
Distrikt: Huddinge
Församling: Huddinge församling (012601)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Karin Hanna Maria Abel är en kvinna på 47 år som bor på Mariedalsstigen 11 i Huddinge. bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 18 år och 292 dagar sedan hon flyttade in den 12 september 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mariedalsstigen 11
Registrerat på adressen
141 33 Huddinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Karin Hanna Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Karin Hanna Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Karin Hanna Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Karin Hanna Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Karin Hanna Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
47 år (och 163 dagar)
Födelsedag
19 januari (en tisdag om 202 dagar)
Födelsedatum
1979-01-19 (en fredag för 17 330 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 2 år och 202 dagar (en fredag)
Karin Hanna Maria Abel är en kvinna på 47 år som bor på Mariedalsstigen 11 i Huddinge. bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 18 år och 292 dagar sedan hon flyttade in den 12 september 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Karin Hanna Marias postnummer, 141 33, är medelinkomsten 504 998 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karin Hanna Maria och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Karin Hanna Maria ingår. Karin Hanna Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.
Karin Hanna Maria bor tillsammans med Elin Abel. Hon är en 20 årig kvinna som flyttade in den 12 september 2007 och har bott där totalt 18 år och 292 dagar. Hon är inte gift.
På Karin Hanna Marias nästa födelsedag fyller hon 48 år. Den inträffar om 202 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 202 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 32 dagar.
Namnet Karin är 'Svensk form av Katarina'.
Karin Hanna Maria har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karin Hanna Maria i Sverige Hanna Friberg i Stockholm, Karin Frick i Stockholm och Maria Forsblom i Ekerö.
Informationen om Karin Hanna Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Karin Hanna Maria Abel
Var bor Karin Hanna Maria?
Hur gammal är Karin Hanna Maria?
Karin Hanna Maria Abel är 47 år gammal och föddes den 19 januari 1979. Hon fyller 48 år den 19 januari.
Har Karin Hanna Maria några bolagsengagemang?
Karin Hanna Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Karin Hanna Maria några fordon?
Är Karin Hanna Maria gift?
Karin Hanna Maria är inte gift.
Vilket telefonnummer har Karin Hanna Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Karin Hanna Maria.
Vilket stjärntecken har Karin Hanna Maria?
Karin Hanna Maria har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Karin Hanna Maria folkbokförd?
Karin Hanna Maria Abel är folkbokförd i Huddinge kommun.
Vilket län tillhör Karin Hanna Maria?
Karin Hanna Maria Abel tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Karin Hanna Maria?
Karin Hanna Maria Abel tillhör Huddinge församling.