7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Kjell Jonny Fredrik Bjelk

Årsinkomst: Kolla Jonnys lön anonymt

Personnummer: 19790213- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 13 februari 1979

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 juli

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Kjell Jonny Fredrik Bjelk

Förnamn: Kjell Jonny Fredrik

Tilltalsnamn: Jonny

Efternamn: Bjelk

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-01-16

Gatuadress: Björnstorp 731

Postnummer: 247 98

Postort: Genarp

Distrikt: Bonderup

Församling: Dalby församling (128116)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jonny

Jonny Bjelk är en 47 årig man och bosatt på Björnstorp 731 i Genarp. Hans bostad är en villa på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 188 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jonny

Informationen om Jonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jonny Bjelk?

Vad tjänar Jonny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jonnys
Kreditstatus?

Nyfiken på Jonnys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björnstorp 731

Latitud: 55.644548   |   Longitud: 13.405472

Registrerat på adressen


Björnstorp 731
247 98 Genarp

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 3 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-03-27 (3 år) Ägare Jonny Bjelk Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-03-27 (3 år) Jonny Bjelk Kolla lön direkt
ROTTWEILER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-07-09 (6 år) Ägare Carolina Vargas Bjelk Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-07-09 (6 år) Carolina Vargas Bjelk Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-05-19 (18 år) Ägare Jonny Bjelk Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-05-19 (18 år) Jonny Bjelk Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jonny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jonny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jonnys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 96 kvm

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
JK Nilssons Fastighets Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) −0,5
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 25-50% 2024 1,2 −0,5
Idékraft Konsult Ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Jonny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 160 dagar)

Födelsedag

13 februari (en lördag om 205 dagar)

Födelsedatum

1979-02-13 (en tisdag för 17 327 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 205 dagar (en tisdag)

Jonny Bjelk är en 47 årig man och bosatt på Björnstorp 731 i Genarp. Hans bostad är en villa på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 188 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jonnys bostadsområde, på postnummer 247 98, är 471 287 kr per år och 3,13 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Jonnys ingår. Jonnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 295.

Jonny bor tillsammans med 2 personer: Carolina Vargas Bjelk , Jorge Leyton . Det finns också 3 hundar i bostaden. Jonny är gift med Carolina Vargas Bjelk .

Jonnys nästa födelsedag är om 205 dagar då han fyller 48 år. Hans namnsdag är om 350 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 205 dagar (en tisdag).

Namnet Kjell är 'Nordiskt namn, yngre form av Kettil ’hjälm’ (samma ord som kittel)'.

Jonny har 2 bolagsengagemang ( JK Nilssons Fastighets Aktiebolag och Idékraft Konsult Ekonomisk förening ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonny i Sverige Jonny Yilmaz i Bagarmossen, Jonny Capor i Stocksund och Jonny Källgren i Finspång.

Informationen om Jonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jonny Bjelk