7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Roger Daniel Arntsberg
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19790220-
Ålder: 47 år
Födelsedag: 20 februari 1979
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Roger Daniel Arntsberg
Förnamn: Roger Daniel
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Arntsberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-02-01
Gatuadress: Upptröst 13
Postnummer: 515 93
Postort: Seglora
Distrikt: Seglora
Församling: Seglora församling (149019)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Arntsberg är en man på 47 år som bor på Upptröst 13 i Seglora. Rogers bostad är ett lantbruk på 137 kvm . Där har han bott i 6 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Upptröst 13
Registrerat på adressen
515 93 Seglora
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 137 kvm
Byggår: 1979
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
47 år (och 124 dagar)
Födelsedag
20 februari (en lördag om 241 dagar)
Födelsedatum
1979-02-20 (en tisdag för 17 291 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 2 år och 241 dagar (en tisdag)
Roger Arntsberg är en man på 47 år som bor på Upptröst 13 i Seglora. Rogers bostad är ett lantbruk på 137 kvm . Där har han bott i 6 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rogers postnummer, 515 93, är medelinkomsten 674 410 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,90 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 219.
Roger bor tillsammans med Magnus Svensson. Han är en 38 årig man som flyttade in den 24 februari 2020 och har bott där totalt 6 år och 120 dagar. Han är inte gift.
På Rogers nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 241 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 241 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 343 dagar.
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Arntsberg
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Arntsberg är 47 år gammal och föddes den 20 februari 1979. Han fyller 48 år den 20 februari.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är inte gift.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Arntsberg är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Arntsberg tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Arntsberg tillhör Seglora församling.