7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Asred Redjepi
Årsinkomst: Kolla Asreds lön anonymt
Personnummer: 19790227-
Ålder: 47 år
Födelsedag: 27 februari 1979
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Asred Redjepi
Förnamn: Asred
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Redjepi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-05-15
Gatuadress: Dotorpsgatan 67 B lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 521 34
Postort: Falköping
Distrikt: Falköping
Församling: Falköpings församling (149901)
Kommun: Falköping (1499)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Asred Redjepi är 47 år gammal och bor på Dotorpsgatan 67 B lgh 1201 i Falköping. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Där har han bott i 3 år och 51 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dotorpsgatan 67 B lgh 1201
Registrerat på adressen
521 34 Falköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Asred kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Asred hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Asreds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 54 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1955
Bolagsengagemang | 0 st
Asred har inga bolagsengagemang
Mer om Asred
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
47 år (och 128 dagar)
Födelsedag
27 februari (en lördag om 237 dagar)
Födelsedatum
1979-02-27 (en tisdag för 17 295 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 2 år och 237 dagar (en tisdag)
Asred Redjepi är 47 år gammal och bor på Dotorpsgatan 67 B lgh 1201 i Falköping. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Där har han bott i 3 år och 51 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 521 34, som är Asreds bostadsområde, är medelinkomsten 180 215 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,57 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Falköping där Asreds ingår. Asreds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.
Asred bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Asred är inte gift.
Asred har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 237 dagar då han fyller 48 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 237 dagar (en tisdag).
Asred har inga bolagsengagemang.
Informationen om Asred kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Asred Redjepi
Var bor Asred?
Hur gammal är Asred?
Asred Redjepi är 47 år gammal och föddes den 27 februari 1979. Han fyller 48 år den 27 februari.
Har Asred några bolagsengagemang?
Asred har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Asred några fordon?
Är Asred gift?
Asred är inte gift.
Vilket telefonnummer har Asred?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Asred.
Vilket stjärntecken har Asred?
Asred har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Asred folkbokförd?
Asred Redjepi är folkbokförd i Falköping kommun.
Vilket län tillhör Asred?
Asred Redjepi tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Asred?
Asred Redjepi tillhör Falköpings församling.