7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Lena Akkurt

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19790324- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 24 mars 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Lena Akkurt

Förnamn: Lena

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Akkurt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-11-22

Gatuadress: Vallby Skolgata 8

Postnummer: 724 81

Postort: Västerås

Församling: Skerike församling (198022)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Akkurt är en 47 årig kvinna och bosatt på Vallby Skolgata 8 i Västerås. Hennes bostad är en villa på 176 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 november 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 216 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Akkurt?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vallby Skolgata 8

Latitud: 59.626755   |   Longitud: 16.490928

Registrerat på adressen


Vallby Skolgata 8
724 81 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 176 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 94 dagar)

Födelsedag

24 mars (en onsdag om 271 dagar)

Födelsedatum

1979-03-24 (en lördag för 17 261 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 271 dagar (en lördag)

Lena Akkurt är en 47 årig kvinna och bosatt på Vallby Skolgata 8 i Västerås. Hennes bostad är en villa på 176 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 november 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 216 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 724 81, är 321 988 kr per år och 7,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 299.

Lena bor tillsammans med 2 personer: Elizabeth Akkurt , Engin Akkurt . Lena är gift med Engin Akkurt .

Lenas nästa födelsedag är om 271 dagar då hon fyller 48 år. Hennes namnsdag är om 53 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 271 dagar (en lördag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Akkurt