7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-28

Ann-Sofie Margaretha Åberg

Årsinkomst: Kolla Ann-Sofies lön anonymt

Personnummer: 19790330- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 30 mars 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Sofie Margaretha Åberg

Förnamn: Ann-Sofie Margaretha

Tilltalsnamn: Ann-Sofie

Efternamn: Åberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-07-04

Gatuadress: Långelanda-Röra 128

Postnummer: 472 93

Postort: Svanesund

Församling: Långelanda församling (142104)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Sofie

Ann-Sofie Åberg är en kvinna på 47 år som bor på Långelanda-Röra 128 i Svanesund. Ann-Sofies bostad är en villa på 88 kvm . Där har hon bott i 21 år och 24 dagar sedan hon flyttade in den 4 juli 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Sofie

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Sofie Åberg?

Vad tjänar Ann-Sofie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Sofies
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Sofies Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Långelanda-Röra 128

Latitud: 58.161362   |   Longitud: 11.803819

Registrerat på adressen


Långelanda-Röra 128
472 93 Svanesund

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
IKV Service AB Status Aktiv
Ansvarig Sven Johan Åberg (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sven Johan Åberg (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
MASTER ARMS Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ISLÄNDSK FÅRHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-01-17 (9 år) Ägare Ann-Sofie Åberg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-01-17 (9 år) Ann-Sofie Åberg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Sofie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Sofie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Sofies bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 88 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
IKV Service AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0 0

Mer om Ann-Sofie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 120 dagar)

Födelsedag

30 mars (en tisdag om 245 dagar)

Födelsedatum

1979-03-30 (en fredag för 17 287 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 245 dagar (en fredag)

Ann-Sofie Åberg är en kvinna på 47 år som bor på Långelanda-Röra 128 i Svanesund. Ann-Sofies bostad är en villa på 88 kvm . Där har hon bott i 21 år och 24 dagar sedan hon flyttade in den 4 juli 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ann-Sofies postnummer, 472 93, är medelinkomsten 372 342 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Sofie och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Ann-Sofie ingår. Ann-Sofies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Ann-Sofie bor tillsammans med 2 personer: Johan Åberg , Vanja Åberg . På adressen finns en hund (som Ann-Sofie är ägare till). Hon är gift med Johan Åberg .

På Ann-Sofies nästa födelsedag fyller hon 48 år. Den inträffar om 245 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 245 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 157 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ann-Sofie har 1 bolagsengagemang ( IKV Service AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Sofie i Sverige Ann-Sofie Karlsson i Billdal, Ann-Sofie Höglund i Gränna och Ann-Sofie Moring i Värmdö.

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Sofie Åberg