7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Thord Carl Waldemar Abrahamsson

Årsinkomst: Kolla Thords lön anonymt

Personnummer: 19790409- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 9 april 1979

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Thord Carl Waldemar Abrahamsson

Förnamn: Thord Carl Waldemar

Tilltalsnamn: Thord

Efternamn: Abrahamsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-09-01

Gatuadress: Snickaregatan 18

Postnummer: 622 54

Postort: Romakloster

Församling: Björke församling (098036)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Thord

Thord Abrahamsson är en man på 47 år som bor på Snickaregatan 18 i Romakloster. Thords bostad är en villa på 152 kvm . Där har han bott i 14 år och 326 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Thord

Informationen om Thord kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thord Abrahamsson?

Vad tjänar Thord?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thords
Kreditstatus?

Nyfiken på Thords Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Snickaregatan 18

Latitud: 57.500557   |   Longitud: 18.453562

Registrerat på adressen


Snickaregatan 18
622 54 Romakloster

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thord kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thord hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thords bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 152 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Thord har inga bolagsengagemang


Mer om Thord


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 106 dagar)

Födelsedag

09 april (en fredag om 259 dagar)

Födelsedatum

1979-04-09 (en måndag för 17 273 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 259 dagar (en måndag)

Thord Abrahamsson är en man på 47 år som bor på Snickaregatan 18 i Romakloster. Thords bostad är en villa på 152 kvm . Där har han bott i 14 år och 326 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Thords postnummer, 622 54, är medelinkomsten 335 648 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,36 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Thord och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Thord ingår. Thords lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 84.

Thord bor tillsammans med Erenia Pettersson. Hon är en 42 årig kvinna som flyttade in den 1 september 2011 och har bott där totalt 14 år och 326 dagar. Han är inte gift.

På Thords nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 259 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 259 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 161 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Thord har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thord i Sverige Thord Karlström i Pajala, Thord Sandahl i Stockholm och Thord Wilkne i Stockholm.

Informationen om Thord kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thord Abrahamsson