7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Kobra Nazari

Årsinkomst: Kolla Kobras lön anonymt

Personnummer: 19790417- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 17 april 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Kobra Nazari

Förnamn: Kobra

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nazari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-20

Gatuadress: Kvarnvägen 32 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 177 64

Postort: Järfälla

Distrikt: Jakobsberg

Församling: Järfälla församling (012304)

Kommun: Järfälla (0123)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kobra Nazari är 47 år gammal och bor på Kvarnvägen 32 lgh 1302 i Järfälla. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har hon bott i 6 år och 223 dagar sedan hon flyttade in den 20 november 2019. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kobra Nazari?

Vad tjänar Kobra?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kobras
Kreditstatus?

Nyfiken på Kobras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kvarnvägen 32 lgh 1302

Latitud: 59.424635   |   Longitud: 17.826564

Registrerat på adressen


Kvarnvägen 32 lgh 1302
177 64 Järfälla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kobra kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kobra hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kobras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kobra har inga bolagsengagemang


Mer om Kobra


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 75 dagar)

Födelsedag

17 april (en lördag om 290 dagar)

Födelsedatum

1979-04-17 (en tisdag för 17 242 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 290 dagar (en tisdag)

Kobra Nazari är 47 år gammal och bor på Kvarnvägen 32 lgh 1302 i Järfälla. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har hon bott i 6 år och 223 dagar sedan hon flyttade in den 20 november 2019. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 177 64, som är Kobras bostadsområde, är medelinkomsten 342 309 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,72 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Kobras ingår. Kobras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 192.

Kobra delar bostaden med Naser Nazari, en 49 årig man. Han flyttade in den 20 november 2019 och har bott där totalt 6 år och 223 dagar. Kobra är gift med Naser Nazari .

Kobra har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 290 dagar då hon fyller 48 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 290 dagar (en tisdag).

Kobra har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kobra i Sverige Kobra Meheri Choulabi i Avesta, Kobra Arayesh i Visby och Kobra Ghazi Zadeh i Eskilstuna.

Informationen om Kobra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kobra Nazari