7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Kenneth Tomas Roger Stensson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19790429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 29 april 1979

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 december

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Tomas Roger Stensson

Förnamn: Kenneth Tomas Roger

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Stensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-02-27

Gatuadress: Johannesörtsvägen 6

Postnummer: 311 37

Postort: Falkenberg

Församling: Falkenbergs församling (138201)

Kommun: Falkenberg (1382)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Stensson är en man på 47 år som bor på Johannesörtsvägen 6 i Falkenberg. Där har han bott i 16 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 27 februari 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Stensson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Johannesörtsvägen 6

Latitud: 56.902966   |   Longitud: 12.517086

Registrerat på adressen


Johannesörtsvägen 6
311 37 Falkenberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Boarea: 80 kvm

Byggår: 2009

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 71 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 294 dagar)

Födelsedatum

1979-04-29 (en söndag för 17 238 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 294 dagar (en söndag)

Kenneth Stensson är en man på 47 år som bor på Johannesörtsvägen 6 i Falkenberg. Där har han bott i 16 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 27 februari 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kenneths postnummer, 311 37, är medelinkomsten 381 111 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,32 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Kenneth bor tillsammans med Lina Petersson Stensson. Hon är en 46 årig kvinna som flyttade in den 27 februari 2010 och har bott där totalt 16 år och 132 dagar. Han är gift med Lina Petersson Stensson .

På Kenneths nästa födelsedag fyller han 48 år. Den inträffar om 294 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 2 år och 294 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 165 dagar.

Namnet Tomas är 'Grekisk form av ett arameiskt ord med bet. ’tvilling’'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Stensson