7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Yulimar Salinas Moreno
Årsinkomst: Kolla Yulimars lön anonymt
Personnummer: 19790608-
Ålder: 47 år
Födelsedag: 8 juni 1979
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Telefon: 072-9202892
Namnregistrering
Personnamn: Yulimar Salinas Moreno
Förnamn: Yulimar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Salinas Moreno
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-01
Gatuadress: Linnégatan 15 D lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 151 44
Postort: Södertälje
Distrikt: Södertälje
Församling: Södertälje församling (018101)
Kommun: Södertälje (0181)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Yulimar Salinas Moreno är 47 år gammal och bor på Linnégatan 15 D lgh 1202 i Södertälje. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har hon bott i 1 år och 275 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Linnégatan 15 D lgh 1202
Registrerat på adressen
151 44 Södertälje
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Yulimar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Yulimar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Yulimars bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 63 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Yulimar har inga bolagsengagemang
Mer om Yulimar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
47 år (och 25 dagar)
Födelsedag
08 juni (en tisdag om 340 dagar)
Födelsedatum
1979-06-08 (en fredag för 17 192 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 2 år och 340 dagar (en fredag)
Yulimar Salinas Moreno är 47 år gammal och bor på Linnégatan 15 D lgh 1202 i Södertälje. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har hon bott i 1 år och 275 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 151 44, som är Yulimars bostadsområde, är medelinkomsten 374 835 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,69 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Yulimars ingår. Yulimars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.
Yulimar bor tillsammans med 2 personer: Vyctor Santiago Guedez Salinas , Vyctoria Paola Guedez Salinas . Yulimar är inte gift.
Yulimar har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 340 dagar då hon fyller 48 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 2 år och 340 dagar (en fredag).
Yulimar har inga bolagsengagemang.
Informationen om Yulimar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
072-9202892 073-7625517
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046729202892 +46729202892 +4672-9202892 +4672-920 28 92 0729202892 072-9202892 072-920 28 92 072 920 28 92 072 9202892 0046737625517 +46737625517 +4673-7625517 +4673-762 55 17 0737625517 073-7625517 073-762 55 17 073 762 55 17 073 7625517
Vanliga frågor om Yulimar Salinas Moreno
Var bor Yulimar?
Hur gammal är Yulimar?
Yulimar Salinas Moreno är 47 år gammal och föddes den 8 juni 1979. Hon fyller 48 år den 8 juni.
Har Yulimar några bolagsengagemang?
Yulimar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Yulimar några fordon?
Är Yulimar gift?
Yulimar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Yulimar?
Det telefonnummer som finns registrerat för Yulimar är 072-9202892. Hon har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Yulimar?
Yulimar har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Yulimar folkbokförd?
Yulimar Salinas Moreno är folkbokförd i Södertälje kommun.
Vilket län tillhör Yulimar?
Yulimar Salinas Moreno tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Yulimar?
Yulimar Salinas Moreno tillhör Södertälje församling.