7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Haralambos Amanatiadis

Årsinkomst: Kolla Haralambos lön anonymt

Personnummer: 19790612- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 47 år

Födelsedag: 12 juni 1979

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Haralambos Amanatiadis

Förnamn: Haralambos

Tilltalsnamn: Haralambos

Efternamn: Amanatiadis

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-06-09

Gatuadress: Ängsullsvägen 25

Postnummer: 162 46

Postort: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Haralambos

Haralambos Amanatiadis är 47 år och bosatt på Ängsullsvägen 25 i Vällingby. Han bor i ett radhus på 114 kvm . Där har han bott i 17 år och 37 dagar sedan han flyttade in den 9 juni 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Haralambos

Informationen om Haralambos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Haralambos Amanatiadis?

Vad tjänar Haralambos?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haralambos
Kreditstatus?

Nyfiken på Haralambos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ängsullsvägen 25

Latitud: 59.380956   |   Longitud: 17.865135

Registrerat på adressen


Ängsullsvägen 25
162 46 Vällingby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Haralambos kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Haralambos hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haralambos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 114 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Haralambos har inga bolagsengagemang


Mer om Haralambos


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

47 år (och 34 dagar)

Födelsedag

12 juni (en lördag om 331 dagar)

Födelsedatum

1979-06-12 (en tisdag för 17 201 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 2 år och 331 dagar (en tisdag)

Haralambos Amanatiadis är 47 år och bosatt på Ängsullsvägen 25 i Vällingby. Han bor i ett radhus på 114 kvm . Där har han bott i 17 år och 37 dagar sedan han flyttade in den 9 juni 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 162 46, är medelinkomsten 444 514 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,88 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Haralambos ingår. Haralambos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Haralambos bor tillsammans med 3 personer: Leonidas Amanatiadis , Sara Evelina Amanatiadi , Jannis Amanatiadis . Han är gift med Sara Evelina Amanatiadi .

Haralambos fyller 48 år om 331 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 2 år och 331 dagar (en tisdag).

Haralambos har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Haralambos i Sverige Haralambos Zahari i Norrköping, Haralambos Efstratiadis i Riddarhyttan och Haralambos Panagiotidis i Bromma.

Informationen om Haralambos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Haralambos Amanatiadis