7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Battugs Gotov
Årsinkomst: Kolla Battugs lön anonymt
Personnummer: 19790724-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 24 juli 1979
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Battugs Gotov
Förnamn: Battugs
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Gotov
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-08-12
Gatuadress: Västberga Gårdsväg 34
Postnummer: 126 30
Postort: Hägersten
Distrikt: Hägersten
Församling: Brännkyrka församling (018021)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
C/O-adress: Poste Restante
Gatuadress: Klarabergsviadukten 84
Postadress: 10110 Stockholm
Mer om
Battugs Gotov är en 46 årig man och bosatt på Västberga Gårdsväg 34 i Hägersten. Han flyttade in på adressen den 12 augusti 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 321 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Klarabergsviadukten 84 i Stockholm. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Västberga Gårdsväg 34
Registrerat på adressen
126 30 Hägersten
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Battugs kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Battugs hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Battugs har inga bolagsengagemang
Mer om Battugs
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 340 dagar)
Födelsedag
24 juli (en fredag om 25 dagar)
Födelsedatum
1979-07-24 (en tisdag för 17 142 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 25 dagar (en tisdag)
Battugs Gotov är en 46 årig man och bosatt på Västberga Gårdsväg 34 i Hägersten. Han flyttade in på adressen den 12 augusti 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 321 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Klarabergsviadukten 84 i Stockholm.
Medelinkomsten i Battugs bostadsområde, på postnummer 126 30, är 226 066 kr per år och 14,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Battugs ingår. Battugs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 99.
Battugs bor tillsammans med 26 personer: Mickael Almén , Patrik Dannvall , Stefan Eriksson , Sten Eriksson , Lars Eriksson , Markku Ranta mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Battugs är inte gift.
Battugs nästa födelsedag är om 25 dagar då han fyller 47 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 25 dagar (en tisdag).
Battugs har inga bolagsengagemang.
Informationen om Battugs kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Battugs Gotov
Var bor Battugs?
Hur gammal är Battugs?
Battugs Gotov är 46 år gammal och föddes den 24 juli 1979. Han fyller 47 år den 24 juli.
Har Battugs några bolagsengagemang?
Battugs har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Battugs några fordon?
Är Battugs gift?
Battugs är inte gift.
Vilket telefonnummer har Battugs?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Battugs.
Vilket stjärntecken har Battugs?
Battugs har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Battugs folkbokförd?
Battugs Gotov är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Battugs?
Battugs Gotov tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Battugs?
Battugs Gotov tillhör Brännkyrka församling.