7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Johan Fredrik Wänstrand

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19790809- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 9 augusti 1979

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Johan Fredrik Wänstrand

Förnamn: Johan Fredrik

Tilltalsnamn: Fredrik

Efternamn: Wänstrand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-03-05

Gatuadress: Fritiofs väg 67

Postnummer: 194 52

Postort: Upplands Väsby

Församling: Fresta församling (011403)

Kommun: Upplands Väsby (0114)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrik

Fredrik Wänstrand är en man på 46 år som bor på Fritiofs väg 67 i Upplands Väsby. Fredriks bostad är en villa på 141 kvm . Där har han bott i 14 år och 120 dagar sedan han flyttade in den 5 mars 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrik

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Wänstrand?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fritiofs väg 67

Latitud: 59.515487   |   Longitud: 17.936133

Registrerat på adressen


Fritiofs väg 67
194 52 Upplands Väsby

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
VALHALLA-VETERANERNA Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 141 kvm

Byggår: 1927

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fredrik har inga bolagsengagemang


Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 328 dagar)

Födelsedag

09 augusti (en söndag om 37 dagar)

Födelsedatum

1979-08-09 (en torsdag för 17 130 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 37 dagar (en torsdag)

Fredrik Wänstrand är en man på 46 år som bor på Fritiofs väg 67 i Upplands Väsby. Fredriks bostad är en villa på 141 kvm . Där har han bott i 14 år och 120 dagar sedan han flyttade in den 5 mars 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Fredriks postnummer, 194 52, är medelinkomsten 451 591 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Fredrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands Väsby där Fredrik ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.

Fredrik bor tillsammans med Annica Wänstrand. Hon är en 44 årig kvinna som flyttade in den 5 mars 2012 och har bott där totalt 14 år och 120 dagar. Han är gift med Annica Wänstrand .

På Fredriks nästa födelsedag fyller han 47 år. Den inträffar om 37 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 37 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 15 dagar.

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Wänstrand