7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Manar Alfiad

Årsinkomst: Kolla Manars lön anonymt

Personnummer: 19790812- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 12 augusti 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Manar Alfiad

Förnamn: Manar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alfiad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-12-01

Gatuadress: Ängsgatan 2

Postnummer: 273 36

Postort: Tomelilla

Distrikt: Tomelilla

Församling: Tomelillabygdens församling (127005)

Kommun: Tomelilla (1270)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Manar Alfiad är 46 år och bosatt på Ängsgatan 2 i Tomelilla. Hon bor i en villa på 120 kvm . Där har hon bott i 7 år och 212 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Manar Alfiad?

Vad tjänar Manar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Manars
Kreditstatus?

Nyfiken på Manars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ängsgatan 2

Latitud: 55.545755   |   Longitud: 13.959844

Registrerat på adressen


Ängsgatan 2
273 36 Tomelilla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Manar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Manar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Manars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Manar har inga bolagsengagemang


Mer om Manar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 323 dagar)

Födelsedag

12 augusti (en onsdag om 42 dagar)

Födelsedatum

1979-08-12 (en söndag för 17 125 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 42 dagar (en söndag)

Manar Alfiad är 46 år och bosatt på Ängsgatan 2 i Tomelilla. Hon bor i en villa på 120 kvm . Där har hon bott i 7 år och 212 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 273 36, är medelinkomsten 330 159 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,37 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Tomelilla där Manar ingår. Manars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Manar bor tillsammans med 6 personer: Ahmad Alraddawi , Sarah Raddawi , Amna Raddawi , Ryaad Raddawi , Abdaljabar Raddawi , Ahed Almarzok . Hon är gift med Ahmad Alraddawi .

Manar fyller 47 år om 42 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 3 år och 42 dagar (en söndag).

Manar har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Manar i Sverige Manar Al-Saedi i Arlöv, Manar Al Khamisi i Solna och Manar Sabah i Göteborg.

Informationen om Manar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Manar Alfiad