7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Linda Anneli Harju

Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt

Personnummer: 19790827- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 27 augusti 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Linda Anneli Harju

Förnamn: Linda Anneli

Tilltalsnamn: Linda

Efternamn: Harju

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-10-01

Gatuadress: Melltorpsvägen 30

Postnummer: 518 42

Postort: Sjömarken

Distrikt: Sandhult

Församling: Sandhult-Bredareds församling (149016)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Linda

Linda Harju är 46 år gammal och bor på Melltorpsvägen 30 i Sjömarken. Hennes bostad är en villa på 127 kvm . Där har hon bott i 9 år och 296 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2016. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Linda

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Linda Harju?

Vad tjänar Linda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lindas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lindas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Melltorpsvägen 30

Latitud: 57.721651   |   Longitud: 12.824274

Registrerat på adressen


Melltorpsvägen 30
518 42 Sjömarken

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Linda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lindas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Morkullan nr 24 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Linda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 331 dagar)

Födelsedag

27 augusti (en torsdag om 34 dagar)

Födelsedatum

1979-08-27 (en måndag för 17 133 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 34 dagar (en måndag)

Linda Harju är 46 år gammal och bor på Melltorpsvägen 30 i Sjömarken. Hennes bostad är en villa på 127 kvm . Där har hon bott i 9 år och 296 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2016. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 518 42, som är Lindas bostadsområde, är medelinkomsten 468 583 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,78 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lindas ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 250.

Linda bor tillsammans med 3 personer: Ville Ryberg , Gina Greus , Nils Ryberg . Linda är inte gift.

Linda har namnsdag om 331 dagar och nästa födelsedag inträffar om 34 dagar då hon fyller 47 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 34 dagar (en måndag).

Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.

Linda har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Morkullan nr 24 ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Linda Harju